Zbiórka Ocalmy Próg Nadziei w Wasilkowie - miniaturka zdjęcia

Ocalmy Próg Nadziei w Wasilkowie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ocalmy Próg Nadziei w Wasilkowie - zdjęcie główne

Ocalmy Próg Nadziei w Wasilkowie

2 510 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Mejsak - awatar

Agnieszka Mejsak

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie - „Próg Nadziei” Wasilków ma na celu promocję życia bez alkoholu oraz działania informacyjnego dotyczącego sposobu wyjścia z nałogu. Stwarza możliwości aktywnego spędzania czasu mieszkańcom Wasilkowa. Aktualnie jedynie czym dysponujemy to lokal, w którym jest bardzo dużo do zrobienia aby mógł być użyteczny do naszej działalności. 

Mamy ręce gotowe do działania i niesienia pomocy innym:

Ale mamy też dużo pracy przed sobą aby móc zacząć:

Aby stworzyć miejsce przyjazne ludziom, którzy potrzebują naszej pomocy w rozwiązywaniu problemów życiowych, musimy wyremontować pomieszczenia i je odpowiednio zagospodarować. Potrzebujemy dosłownie wszystkiego:

- nowych podłóg i drzwi

- mebli biurowych

- sprzętu biurowego

- sprzętu komputerowego

Każda złotówka jest na wagę złota.

Aktualizacja 16.07.2020

Prace w nowej siedzibie posuwają się do przodu dzięki bezinteresownej pomocy wielu ludzi dobrego serca. 

Dziękujemy Wam wszystkim!

Oto jak wygląda obecnie sala, gdzie będą prowadzone zajęcia:


Aktualizacja 07.12.2020

Tak prezentują się pomieszczenia naszego Stowarzyszenia "Próg Nadziei" dzięki bezinteresownej pomocy wielu ludzi dobrego serca. 

Dziękujemy Wam wszystkim!


Aktualizacja 18.12.2020

Prace remontowe w kolejnych pomieszczeniach idą pełną parą. Dziękujemy wspaniałym ludziom dobrej woli za pomoc i wsparcie.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Mejsak - awatar

  Agnieszka Mejsak

  18.12.2020
  18.12.2020

  Aktualizacja 18.12.2020

  Prace remontowe w kolejnych pomieszczeniach idą pełną parą. Dziękujemy wspaniałym ludziom dobrej woli za pomoc i wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 60 006

2 510 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Mejsak - awatar

Agnieszka Mejsak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Katarzyna Tymińska - awatar
Katarzyna Tymińska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka Halicka - awatar
Agnieszka Halicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Monika Szuchnicka-Gryguć - awatar
Monika Szuchnicka-Gryguć
100
Teresa i Kaziu - awatar
Teresa i Kaziu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Zawadzka Szminką Malowana - awatar
Kasia Zawadzka Szminką Malowana
100
Anonimowo - awatar
Anonimowo
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij