Zbiórka Koncerty w zakładach karnych - miniaturka zdjęcia

Koncerty w zakładach karnych

Koncerty w zakładach karnych

3 090 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Pawel Czekala - awatar

Pawel Czekala

Organizator zbiórki

Nazywamy się Kamil Rosiak i Paweł Czekała. Gramy w zespole THE ANALOGS. Nasza droga życiowa była skomplikowana. Udało nam się "wyjść na prostą" i postanowiliśmy wesprzeć tych, którzy zbładzili. Od dwóch lat grywamy akustyczne koncerty w zakładach karnych, młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i ośrodkach dla uzależnionych. Rozmawiamy z ludźmi o ich problemach, mówimy co zmieniliśmy w naszym życiu i staramy sie ich wesprzeć moralnie, dać im nadzieję na przyszłość. Do tej pory zagraliśmy ponad sto tego rodzaju koncertów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Za same koncerty nie bierzemy wynagrodzenia, ale za paliwo i noclegi musimy płacić i stąd nasza zbiórka. Bedziemy wam wdzięczni za wsparcie i pomoc. Pamiętajcie że nikogo nie można przekreślać i każdemu należy się druga szansa...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Pawel Czekala - awatar

  Pawel Czekala

  22.03.20
  22.03.20

  Dziekujemy wszystkim którzy byli z nami wczoraj podczas transmisji koncertu! A tu wstawiamy adres gdzie możecie ją zobaczyć na naszym FB: https://www.facebook.com/TheAnalogs/videos/251612339199274/ Pozdrawiamy!

Komentarze


 • Marcin Pawlik - awatar

  Marcin Pawlik

  28.03.20
  28.03.20

  Tak trzymać...my i Wy

 • Bubi - awatar

  Bubi

  21.03.20
  21.03.20

  Pozdrawiam, super inicjatywa

 • patryk kuzmicz - awatar

  patryk kuzmicz

  21.03.20
  21.03.20

  :)

 • K. Adamaszek - awatar

  K. Adamaszek

  16.03.20
  16.03.20

  Pomagajcie dalej !!! Mam nadzieję, że na Projekt Pudło wreszcie dojadę.

3 090 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Pawel Czekala - awatar

Pawel Czekala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Agnieszka Ptaszyńska - awatar
Agnieszka Ptaszyńska
20
Rafał - awatar
Rafał
50
Maciek - awatar
Maciek
20
Wera - awatar
Wera
75
Robert W. - awatar
Robert W.
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij