Zbiórka LKS Promyk Bolęcin - zdjęcie główne

LKS Promyk Bolęcin

2 767 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Nastałek - awatar

Dominik Nastałek

Organizator zbiórki

Zbiórka ma na celu wsparcie finansowe celów statutowych LKS Promyk Bolęcin

Klub nie prowadzi działalności gospodarczej ani nie pozyskuje żadnych dodatkowych środków od sponsorów. W roku 2022 dotacja z Urzędu Miasta, która stanowi główne źródło finansowania działalności klubu, została zmniejszona w stosunku do roku ubiegłego o kolejne 8000,00 zł i wynosi 18000,00 zł. Warto zaznaczyć, że dotacja ta w ubiegłym roku również została pomniejszona o taką samą kwotę więc przez dwa lata zmniejszyła się aż o 16000,00 zł. W porównaniu z poprzednim rokiem zwiększyły się też koszty utrzymania. Za obecną kwotę trudno utrzymać klub.

Mimo tak trudnej sytuacji klub cały czas prosperuje z dwoma drużynami tj. seniorów i młodzików. Treningi odbywają się regularnie dzięki zaangażowaniu sztabu trenerskiego (młodziki są prowadzone w ramach wolontariatu) oraz Zarządu, w którym znajdują się ludzie, którzy zajmują się sprawami klubowymi z pasją, zaangażowaniem i chęcią krzewienia sportu i kultury fizycznej w sołectwie Bolęcin.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dominik Nastałek - awatar

  Dominik Nastałek

  23.11.2022
  23.11.2022

  Szanowni Państwo,
  Bardzo dziękuję w imieniu całego klubu, wszystkich osób tworzących Promyk za dotychczasowe wpłaty. Nie spodziewałem się że zbiórka będzie cieszyć się takim zainteresowaniem. W tydzień udało się uzbierać prawie całą kwotę.

  Za środki ze zbiórki uda się zapłacić ostatnią już ratę dzierzawy boiska która wynosi 1432zl a w przeciągu całego roku wynosi ponad 7tys zł. Wystarczy też na bieżące rachunki (woda, prąd) oraz na zobowiązania ZUS i US.

  Za okazane wsparcie serdecznie dziękujęmy!

Komentarze


 • krystian - awatar

  krystian

  22.11.2022
  22.11.2022

  pozdrawiam

2 767 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Nastałek - awatar

Dominik Nastałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
OKO2 - awatar
OKO2
10
Powodzenia - awatar
Powodzenia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karol Kowalski - awatar
Karol Kowalski
10
krystian - awatar
krystian
2
Beata Zastawnik - awatar
Beata Zastawnik
50
Ania - awatar
Ania
50
Aneta - awatar
Aneta
200
Dziorek - awatar
Dziorek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij