Zbiórka Zbiórka środków na protezy Uli - miniaturka zdjęcia

Zbiórka środków na protezy Uli Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka środków na protezy Uli - zdjęcie główne

Zbiórka środków na protezy Uli

68 775 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 155 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Doris - awatar

Dorota Doris

Organizator zbiórki

Zbiórka środków na protezy i rehabilitację Uli.

W dniu 01.09.2018 r. moja siostra miała tragiczny wypadek drogowy. Do wypadku doszło około godziny 17:00 na drodze wojewódzkiej nr. 571 w miejscowości Stara Wrona w powiecie Płońskim. Doszło tam do zderzenia 23 letniego motocyklisty z moją siostrą, która jechała rowerem. W wyniku uderzenia oba jednoślady uległy całkowitemu zniszczeniu, a motocykl zapalił się.

Ula w ciężkim stanie została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Warszawie. Jej stan Był ciężki ale stabilny.

Niestety w wyniku zderzenia, Ula straciła prawą rękę na miejscu, która została jej oderwana. Lekarzom nie udało się również uratować prawej nogi, która została amputowana powyżej kolana. Ula doznała szeregu urazów wewnętrznych, miała połamane żebra. 

Urszula jest młodą energiczną osobą, przede wszystkim jest mamą kilkuletniego chłopca o imieniu Bartuś, którego wychowuje sama z pomocą rodziny. Chcielibyśmy umożliwić Urszuli powrót do zdrowia, przede wszystkim priorytetem jest proteza nogi, która pozwoli Uli stanąć na nogi i część domowych zajęć , wykonać samodzielnie. Na obecną chwilę Ula jest przykuta do wózka i zależna od pomocy rodziny. Ciągle zgłaszały się kolejne instytucje, które zamiast o mojej siostrze myślą jak uzyskać wysoką prowizję, tymczasem moja siostra od wielu lat nie chodzi i jest pozostawiona sama sobie, dlatego zwracamy się do Ludzi dobrej woli o wsparcie.

Każda Pomoc się liczy, będziemy bardzo wdzięczni.

Serdecznie Dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Gruzło - awatar

  Krzysztof Gruzło

  18.10.2021
  18.10.2021

  Wpłata za puzzle. Pomagajmy bo dobro powraca ♥️♥️♥️

 • Krzysztof Gruzło - awatar

  Krzysztof Gruzło

  24.09.2021
  24.09.2021

  70 zł za licytację płytki. Warto pomagać bo to działa w obie strony. Uli życzę by mogła szybko stanąć na nogach🙂✌️♥️

 • Tadeo - awatar

  Tadeo

  18.09.2021
  18.09.2021

  Pomóżcie.

 • Gabriela - awatar

  Gabriela

  14.09.2021
  14.09.2021

  szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.2021
  13.09.2021

  Dużo uśmiechu i zdrowia życzę

68 775 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 155 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Doris - awatar

Dorota Doris

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 155

Paw23 - awatar
Paw23
50
Mikołaj - awatar
Mikołaj
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Magda Serafin - awatar
Magda Serafin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Spoko - awatar
Spoko
20
Darek - awatar
Darek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij