Zbiórka Czas Na Protezki dla Oleńki! - miniaturka zdjęcia

Czas Na Protezki dla Oleńki! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Czas Na Protezki dla Oleńki! - zdjęcie główne

Czas Na Protezki dla Oleńki!

924 zł  z 920 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Masiul - awatar

Monika Masiul

Organizator zbiórki

Witajcie aniołki, pomagam naszej Oleńce wygrywać życie pokazując jej życie w social media. Wśród tylu chorych dzieci Olę pokochałam od pierwszego spojrzenia. Coś każdego ranka każe mi wstać podejść do komputera i zrobić wszystko co w mojej mocy, aby o Oli dowiedział się cały świat. Mam nadzieję, że jej oczka tak samo Was zauroczą jak i mnie. 

Założyłam tą zbiórkę razem z jej rodzicami, bo Oleńka robi bardzo duże postępy- wygrywa życie. Jednak od początku. Oleńka urodziła się jako zdrowa dziewczynka. W 10 tyg. życia wystąpiły u Oleńki napady padaczkowe. Diagnozowana była w CZD w Warszawie jednak nie znaleziono przyczyny. Dopiero dr Vel z Ukrainy, po wykonaniu badań rtg kręgosłupa nie miał wątpliwości, iż przyczyną jest uszkodzony podczas porodu kręgosłup w odcinku szyjnym. Spowodowało to ograniczenie dopływu krwi i tlenu do mózgu, w wyniku czego wystąpiły napady i nieprawidłowy rozwój Oli. Oleńka obecnie ma 1,5 roczku i jeszcze nie chodzi, nie mówi, dopiero uczy się raczkować, i to tylko dzięki codziennej rehabilitacji.  NASTĄPIŁ PRZEŁOM! Ola z pomocą mamy zaczyna sama stawać na nóżki. to jest kilka sekund w tej chwili, ale OLA WALCZY! Chce chodzić, chce stawać, próbuje, prostuje się i widać, że pomimo tego jak dużo ją to kosztuje, to WYGRYWA. Po konsultacji przyszedł czas na zakup protezek, które ułatwią Oli nóżkom stawać na dłużej. Mają za zadanie zapewnić stabilizację kończyny i jednocześnie dynamikę wynikającą z elastyczności materiału. 

TO BĘDZIE KOLEJNY WIELKI KROK W ROZWOJU OLEŃKI :) tak jak ten pierwszy, kiedy na kilka sekund stanęła i się wyprostowała :) 

tak samo jak 22.11.2017 pierwszy raz złapała za kubeczek- SAMA :) 

Protezki, to wielki krok także dla starszej siostry Kasi, która marzy o tym, aby biegać i wygłupiać się razem z ukochaną siostrzyczką. Tak bardzo je kochamy! :( 

Błysk w oku, chęć do życia i zabawy, dużo uśmiechu i ogrom miłości. To cała Oleńka. Proszę pomóżcie mi w krótkim czasie uzbierać kwotę 920 zł na protezki. Rodzice Oli pragną  zakupić protezy najszybciej.  Proszę Was chociaż o 1 zł lub o udostępnienie. Wierzę, że dam radę pomóc Oli. Ola WYGRYWA ŻYCIE bez naszej pomocy, ale z naszą pomocą mniej wycierpi, a kolejne efekty i cuda będą ją motywowały. PROSZĘ. Odkryjcie tylko kawałeczek swojego serduszka i pomóżcie Oli.  Przesyłam gorące pozdrowienia od rodziców, siostry Kasi i samej Oleńki :* 

Niech ten uśmiech nigdy nie zniknie z jej twarzyczki...


Pozdrawiam serdecznie M.M


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Masiul - awatar

  Monika Masiul

  06.02.2018
  06.02.2018

  Dzień dobry Aniołki! <3 Pokazujemy Wam jak pięknie Oleńka stoi, to już nie są pojedyncze sekundy :) Ta duszyczka naprawdę walczy! Dajmy jej siłę, dajmy pewność siebie, dajmy radość, dajmy możliwość!

  Kochani udostępniajcie:* :) Oraz zapraszamy na fanpage, tam od dzisiaj będą odbywać się licytacje. CODZIENNIE O 18:00 !! <3

  Zdjęcie aktualizacji 11 676

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  22.10.2018
  22.10.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Piotrek - awatar

  Piotrek

  25.02.2018
  25.02.2018

  Zdrowia bo najwazniejsze ;)

  • Monika Masiul - awatar

   Monika Masiul - Organizator zbiórki

   25.02.2018
   25.02.2018

   bardzo dziękujemy!!!! <3 <3 <3 <3

924 zł  z 920 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Masiul - awatar

Monika Masiul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
D.M.T.A - awatar
D.M.T.A
20
Piotrek - awatar
Piotrek
20
Alicja - awatar
Alicja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rzusia Orzeł Bryś - awatar
Rzusia Orzeł Bryś
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij