Zbiórka Czas Na Protezki dla Oleńki! - miniaturka zdjęcia

Czas Na Protezki dla Oleńki!

Zbiórka Czas Na Protezki dla Oleńki! - zdjęcie główne

Czas Na Protezki dla Oleńki!

924 zł z 920 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Monika Masiul - awatar

Monika Masiul

Organizator zbiórki

Witajcie aniołki, pomagam naszej Oleńce wygrywać życie pokazując jej życie w social media. Wśród tylu chorych dzieci Olę pokochałam od pierwszego spojrzenia. Coś każdego ranka każe mi wstać podejść do komputera i zrobić wszystko co w mojej mocy, aby o Oli dowiedział się cały świat. Mam nadzieję, że jej oczka tak samo Was zauroczą jak i mnie. 

Założyłam tą zbiórkę razem z jej rodzicami, bo Oleńka robi bardzo duże postępy- wygrywa życie. Jednak od początku. Oleńka urodziła się jako zdrowa dziewczynka. W 10 tyg. życia wystąpiły u Oleńki napady padaczkowe. Diagnozowana była w CZD w Warszawie jednak nie znaleziono przyczyny. Dopiero dr Vel z Ukrainy, po wykonaniu badań rtg kręgosłupa nie miał wątpliwości, iż przyczyną jest uszkodzony podczas porodu kręgosłup w odcinku szyjnym. Spowodowało to ograniczenie dopływu krwi i tlenu do mózgu, w wyniku czego wystąpiły napady i nieprawidłowy rozwój Oli. Oleńka obecnie ma 1,5 roczku i jeszcze nie chodzi, nie mówi, dopiero uczy się raczkować, i to tylko dzięki codziennej rehabilitacji.  NASTĄPIŁ PRZEŁOM! Ola z pomocą mamy zaczyna sama stawać na nóżki. to jest kilka sekund w tej chwili, ale OLA WALCZY! Chce chodzić, chce stawać, próbuje, prostuje się i widać, że pomimo tego jak dużo ją to kosztuje, to WYGRYWA. Po konsultacji przyszedł czas na zakup protezek, które ułatwią Oli nóżkom stawać na dłużej. Mają za zadanie zapewnić stabilizację kończyny i jednocześnie dynamikę wynikającą z elastyczności materiału. 

TO BĘDZIE KOLEJNY WIELKI KROK W ROZWOJU OLEŃKI :) tak jak ten pierwszy, kiedy na kilka sekund stanęła i się wyprostowała :) 

tak samo jak 22.11.2017 pierwszy raz złapała za kubeczek- SAMA :) 

Protezki, to wielki krok także dla starszej siostry Kasi, która marzy o tym, aby biegać i wygłupiać się razem z ukochaną siostrzyczką. Tak bardzo je kochamy! :( 

Błysk w oku, chęć do życia i zabawy, dużo uśmiechu i ogrom miłości. To cała Oleńka. Proszę pomóżcie mi w krótkim czasie uzbierać kwotę 920 zł na protezki. Rodzice Oli pragną  zakupić protezy najszybciej.  Proszę Was chociaż o 1 zł lub o udostępnienie. Wierzę, że dam radę pomóc Oli. Ola WYGRYWA ŻYCIE bez naszej pomocy, ale z naszą pomocą mniej wycierpi, a kolejne efekty i cuda będą ją motywowały. PROSZĘ. Odkryjcie tylko kawałeczek swojego serduszka i pomóżcie Oli.  Przesyłam gorące pozdrowienia od rodziców, siostry Kasi i samej Oleńki :* 

Niech ten uśmiech nigdy nie zniknie z jej twarzyczki...


Pozdrawiam serdecznie M.M


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Masiul - awatar

  Monika Masiul

  06.02.18
  06.02.18

  Dzień dobry Aniołki! <3 Pokazujemy Wam jak pięknie Oleńka stoi, to już nie są pojedyncze sekundy :) Ta duszyczka naprawdę walczy! Dajmy jej siłę, dajmy pewność siebie, dajmy radość, dajmy możliwość! Kochani udostępniajcie:* :) Oraz zapraszamy na fanpage, tam od dzisiaj będą odbywać się licytacje. CODZIENNIE O 18:00 !! <3

  Zdjęcie aktualizacji 11 676

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  22.10.18
  22.10.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Piotrek - awatar

  Piotrek

  25.02.18
  25.02.18

  Zdrowia bo najwazniejsze ;)

  • Monika Masiul - awatar

   Monika Masiul - Organizator zbiórki

   25.02.18
   25.02.18

   bardzo dziękujemy!!!! <3 <3 <3 <3

924 zł z 920 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Monika Masiul - awatar

Monika Masiul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
D.M.T.A - awatar
D.M.T.A
20
Piotrek - awatar
Piotrek
20
Alicja - awatar
Alicja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rzusia Orzeł Bryś - awatar
Rzusia Orzeł Bryś
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij