Zbiórka Epidemia w domu tymczasowym - zdjęcie główne

Epidemia w domu tymczasowym

625 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Epidemia w domu tymczasowym

Pruszkowski Dom Tymczasowy

Na co prowadzona jest zbiórka?

Wśród naszych kocich podopiecznych przebywających w lecznicy rozniosła się epidemia grzybicy skóry. Grzybica nie jest chorobą trudną do wyleczenia, wymaga jednak czasu, konsekwencji i nakładów finansowych. W tej chwili najważniejsze jest zaszczepienie kotów zdrowych i chorujących, by epidemia sie nie rozprzestrzeniła.

Poniżej zdjęcie Bruna w czasie najwiekszego ataku choroby. Bruno musiał zostać ogolony, by można wdrożyć skuteczne leczenie objawowe - smarowanie i kąpiele w szamponie przeciwgrzybiczym.

Zdjęcie opisu zbiórki Epidemia w domu tymczasowym

Jakiej kwoty potrzebujemy i na co ją przaznaczymy?

Jedna szczepionka przeciwgrzybicza to koszt 25 zł.
Każdy kot musi być zaszczepiony 2x, co daje kwotę 1400 złotych.
Każda drobna kwota przybliży nas do tego celu, każda pomoc będzie się liczyć i będziemy za nią ogromnie wdzięczni. Im więcej osób postanowi wesprzeć naszych podopiecznych, tym większe mają oni szanse. Prosimy więc o dokładanie się podług własnych możliwości i przekonań oraz mówienie o nas swoim znajomym.

Jaki jest czas trwania zbiórki?

Istotne jest jak najszybsze rozpoczęcie szczepień i zatrzymanie epidemii, więc czas się liczy.

Zdjęcie opisu zbiórki Epidemia w domu tymczasowym

Kim jesteśmy?

Pruszkowski Dom Tymczasowy to niewielka grupa wolontariuszy, których łączy jeden cel: pomoc bezdomnym kotom.
Prowadzimy domy tymczasowe, które są schronieniem dla kociąt, które nie miały tyle szczęścia, by się urodzić pod czyjąś opieką oraz dla kotów wyrzuconych, które kiedyś miały dom.
Zajmujemy się także poprawą życia kotów miejskich - dbamy o ich stan zdrowia, pełne miski
i schronienie, a także o ograniczanie ich populacji do niezbędnego miastu minimum.
Naszym celem jest także edukacja w kwestiach opieki nad kotami w domu i popularyzacja adopcji kotów, jako fantastycznych towarzyszy życia w każdym wieku.

Działamy w ramach MRnRZ Fundacja Viva!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paulina - awatar

  Paulina

  16.12.2015
  16.12.2015

  Obyście się pozbyli szybko tego paskudztwa. Powodzenia!

 • Mar - awatar

  Mar

  20.10.2015
  20.10.2015

  Zdrówka koty.

625 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anna - awatar
Anna
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
kinga - awatar
kinga
5
Agata - awatar
Agata
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Karolina - awatar
Karolina
10
Stella - awatar
Stella
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Monika - awatar
Monika
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij