Zbiórka Zbierzmy małych przedsiębiorców - zdjęcie główne

Zbierzmy małych przedsiębiorców

0 zł  z 80 000 zł (Cel)
Łukasz Zątek - awatar

Łukasz Zątek

Organizator zbiórki

Przedsiębiorca ? TAK to TY 

Ile razy chciałeś odpuścić ? Nieustanne problemy z pracownikami, nowe podatki, podwyżki ZUSów, wzrost kosztów. Młody przedsiębiorco ile razy chciałeś odpuścić i wrócić na etat? Ja już wiele, ale ile razy myśleliście – już więcej nie będę pracować na kogoś, chcę mięć coś swojego, chcę stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego, chcę budować swój biznes – mam nadzieję że te pozytywne myśli u Was także przeważają. Żyjemy w czasach trudnych dla małego biznesu. Nieustanne wzrosty kosztów prowadzenia działalności, cały czas rosnące ZUSy, ciągłe wzrosty kosztów utrzymania naszych pracowników – którzy także chcą pracować za godziwe pieniądze i którzy także walczą o swoje przywileje, ale czy ktoś pamięta o NAS. Drodzy przedsiębiorcy ile razy w ostatnim czasie słyszeliście o projekcie ustawy która ułatwiła by Wam życie i prowadzenie biznesu ? Ja szczerze mówiąc ani razu. Nieustannie słyszymy o pomocy dla pracowników, o wzrostach płac minimalnych – i dobrze każdy chce pracować za uczciwe pieniądze ! ale może czas pomyśleć także o NAS o małych przedsiębiorcach, którzy pracę dają i którzy codziennie walczą o to by przy nieustannym spadku cen usług utrzymać się na rynku.

Przedsiębiorca – czy to naprawdę takie kokosy ? Starając się rozwijać swoje firmy nieustannie trzeba inwestować, rozwijać park maszynowy, inwestować w rozwój firmy. Życie przedsiębiorcy to nieustanna walka o nowych klientów, walka o nowe zlecenia, o wygrane przetargi, a później walka o to by pieniądze za wykonaną pracę otrzymać. Ile razy zdarzyło się Wam że za wykonaną pracę, zlecenie wystawiliście fakturę, zapłaciliście od niej VAT, podatek dochodowy, zapłaciliście pracownikom, zapłaciliście za nich ZUSy, a na przelew za wykonaną pracę czekaliście miesiącami ? Ile firm przez to miało problemy z płynnością finansową ?

Oczywiście nie możemy mówić o samych minusach prowadzenia własnej działalności. Osobiście uważam że taka forma pracy jest czymś wspaniałym i w rezultacie po przełamaniu tych wszystkich trudności czymś pięknym.

Dlaczego zbiórka, na co zbieram i po co ?
 Własną działalność prowadzę już 7 lat. Jestem małym przedsiębiorcą z branży budowlanej. Zatrudniam od kilku do kilkunastu osób w zależności od ilości zleceń.
 Chciałbym stworzyć organizację wspierającą przedsiębiorców. Zadaniem organizacji byłaby pomoc dla nas – dla PRZEDSIĘBIORCÓW. Ile razy jako przedsiębiorcy mieliście problemy ? począwszy od małych problemów typu jak wystawić fakturę do tych dużych np. jak ściągnąć dług, jak odzyskać płynność finansową czy problemu ze znalezieniem  zlecenia. Organizacja zrzeszająca przedsiębiorców z małych i średnich firm – firm które mają najtrudniej utrzymać się na rynku.

Na co te wszystkie pieniądze ?

  • Stworzenie organizacji, zrzeszenie przedsiębiorców z mikro małych i średnich firm
  • Stworzenie portalu internetowego ułatwiającego kontakt wszystkich zrzeszonych przedsiębiorców
  • Konsultacje ze specjalistami – każdy zrzeszony przedsiębiorca będzie miał dostęp do fachowego doradztwa
  • NAJWAŻNIEJSZE miejmy wpływ na to co się dzieje w naszym kraju to my przedsiębiorcy w ogromnej części go tworzymy, to MY tworzymy miejsca pracy i napędzamy gospodarkę dlatego wnośmy swoje projekty ustaw, które nam ułatwią życie i prowadzenie firmy, które jest ciężkim kawałkiem chleba. Skoro decydujemy się prowadzić biznes w naszym kraju, niech państwo także nam pomaga nie tylko pracownikom którzy walczą o swoje prawa.


Przedsiębiorcy upomnijmy się o swoje prawa ! 

0 zł  z 80 000 zł (Cel)
Łukasz Zątek - awatar

Łukasz Zątek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij