Zbiórka Kilkukrotnie przejechany kot - zdjęcie główne

Kilkukrotnie przejechany kot

10 032 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 488 osób w ciągu 9 dni.
Wpłać teraz
 

Aktualizacja 6.04.2021

Kot jest po ciężkiej operacji w obrębie twarzoczaszki. Kotek bardzo cierpi, ale ma wole życia. Będzie musiał być karmiony sondą przez najbliższe dni.
Przed nim jeszcze wiele ciężkich badań i zabiegów, ale każdy przeżyty dzień daje mu szanse.

Święta Wielkanocne zaczęły się dla tego kota tragicznie 😔

W Wielką Sobotę nasza wolontariuszka była świadkiem jak po biednym potrąconym kocie przejechało kilka aut. Mimo wzmożonego ruchu żaden z samochodów się nie zatrzymał 🥺

Nasza wolontariuszka zatrzymała się i wstrzymała samochody, żeby zebrać z ulicy to niewinne stworzenie. Spotkała się z trąbieniem i obelgami. Gdy tylko wzięła go na ręce, kichnął, opluwając wszystko wokół krwią. Widok był tragiczny 😥

Okazalo się, że kot żyje. To niewykastrowany dziki kocur, musiał strasznie cierpieć skoro dał się bez problemu wziąć na ręce.

Pognaliśmy do najbliższej czynnej przychodni weterynaryjnej, gdzie zabezpieczono go na czas transportu do całodobowej kliniki weterynaryjnej. Z pyska leciała mu krew, nie był w stanie ustać na łapach. Ledwo oddychał.

Pierwsze badania wykazały, że Wiesiek doznał poważnych urazów głowy, ma przemieszczoną żuchwę. Urazy neurologiczne wskazują na konieczność amputacji łapy. Prawdopodobnie doznał licznych urazów wewnętrznych, szczególnie w okolicy wątrobowej, i kostnych. Żeby ocenić całokształt obrażeń konieczne będzie wykonanie tomografu, co wiąże się ze znacznymi kosztami.

Obecnie kot przebywa w całodobowej klinice weterynaryjnej, gdzie koszt doby pobytu to kwota kilkuset złotych.

Bez Was nie damy rady pokryć tych kosztów. Nie mamy już miejsca na kolejne zwierzęta, nie mamy pieniędzy na ratowanie kolejnych zwierząt, ale nie mogliśmy zostawić tak tego zwierzaka 😭

Okazało, że to znany w okolicy zwierzak, który niejednokrotnie podchodził do innych domów. Musiała wydarzyć się tragedia, żeby ten biedak mógł mieć wreszcie szansę na dom 😔

Nie możemy uwierzyć, że w tym szczególnym czasie w ludziach panuje taka znieczulica. Nikt nie zastanowił się nawet nad tym cierpiącym zwierzakiem, a chęć pomocy spotkała się z wyzywaniem i popędzaniem, bo każdy skupiony jest tylko na sobie 😡

Nie poddajemy się, zrobimy wszystko, żeby mu pomóc, nawet jeżeli będzie się to wiązało z zaciągnięciem kolejnym długów.

BŁAGAMY, POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ 🙏

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aldona - awatar

  Aldona

  09.04.21
  09.04.21

  Serce się kruszy jak widzę takie biedactwo :( niech się trzyma!!

 • Olga - awatar

  Olga

  08.04.21
  08.04.21

  <3

 • Julia - awatar

  Julia

  08.04.21
  08.04.21

  Trzymam kciuki za kotka ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.21
  08.04.21

  wracaj do zdrowia malenstwo🥺❤️

 • Gabriela Szczotka - awatar

  Gabriela Szczotka

  08.04.21
  08.04.21

  duzo zdrówka 🤍

10 032 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 488 osób w ciągu 9 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 488

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Alicja Wiśniewska - awatar
Alicja Wiśniewska
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Przemek Boryszewski - awatar
Przemek Boryszewski
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Gregorczyk - awatar
Agnieszka Gregorczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij