Zbiórka Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA - miniaturka zdjęcia

Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA - zdjęcie główne

Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA

220 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Sulewska - awatar

Ilona Sulewska

Organizator zbiórki

Mam  na imię  Przemek. Obecnie  mam  7 lat. Od  urodzenia  choruje na  ciężką  genetyczną  chorobę, która wyniszcza  mój  cały  organizm. Choć  na  codzień   jestem  pogodnym  chłopcem  i nie  widać  tej choroby  to  Mukowiscydoza  postępuje .Często  mam kaszel, który  zabiera  mi  oddech. Od  2013 roku  mam  założone przeskorna  endoskopowa gastroskopie, przez którą dostaje  w nocy 2 razy 500ml odżywki wysoko energetycznej i w dzień  200ml Fortimel  Max na przybor  masy ciała. Do każdego posiłku  musze  zażywać enzym Kreon,ponieważ mało przybieralem  na wadze i wzrost odbiegał od normy. Moja mama samotnie  mnie  wychowuje . Aby mną  się zająć  zrezygnowala  z  pracy. Dzień  zaczynam od inhalacji, potem drenaż  i leki i tak 3 razy. Najgorsze jest to, ze koszt leczenia jest bardzo wysoki.  Miesiecznie wynosi  ok 1500zl do 2000zl.Sprzet rehabilitacyjny wymaga  ciągłej  wymiany akcesoriów i dezynfekcji. Bardzo prosimy o wsparcie, pomóżcie nam w walce z tą okropna choroba aby się nie martwić, że  zabraknie  mi na leki.Dzieki lekom żyje  i funkcjonuje. Proszę wspomóc  mnie  w tej trudnej sytuacji. Z całego  serca  dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
220 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Sulewska - awatar

Ilona Sulewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

mieszko - awatar
mieszko
20
Tomasz Grabowski - awatar
Tomasz Grabowski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij