Zbiórka Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA - miniaturka zdjęcia

Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA

Zbiórka Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA - zdjęcie główne

Roczne leczenie/MUKOWISCYDOZA

220 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ilona Sulewska - awatar

Ilona Sulewska

Organizator zbiórki

Mam  na imię  Przemek. Obecnie  mam  7 lat. Od  urodzenia  choruje na  ciężką  genetyczną  chorobę, która wyniszcza  mój  cały  organizm. Choć  na  codzień   jestem  pogodnym  chłopcem  i nie  widać  tej choroby  to  Mukowiscydoza  postępuje .Często  mam kaszel, który  zabiera  mi  oddech. Od  2013 roku  mam  założone przeskorna  endoskopowa gastroskopie, przez którą dostaje  w nocy 2 razy 500ml odżywki wysoko energetycznej i w dzień  200ml Fortimel  Max na przybor  masy ciała. Do każdego posiłku  musze  zażywać enzym Kreon,ponieważ mało przybieralem  na wadze i wzrost odbiegał od normy. Moja mama samotnie  mnie  wychowuje . Aby mną  się zająć  zrezygnowala  z  pracy. Dzień  zaczynam od inhalacji, potem drenaż  i leki i tak 3 razy. Najgorsze jest to, ze koszt leczenia jest bardzo wysoki.  Miesiecznie wynosi  ok 1500zl do 2000zl.Sprzet rehabilitacyjny wymaga  ciągłej  wymiany akcesoriów i dezynfekcji. Bardzo prosimy o wsparcie, pomóżcie nam w walce z tą okropna choroba aby się nie martwić, że  zabraknie  mi na leki.Dzieki lekom żyje  i funkcjonuje. Proszę wspomóc  mnie  w tej trudnej sytuacji. Z całego  serca  dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
220 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ilona Sulewska - awatar

Ilona Sulewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

mieszko - awatar
mieszko
20
Tomasz Grabowski - awatar
Tomasz Grabowski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij