Zbiórka Przerwaliśmy ich cierpienie - zdjęcie główne

Przerwaliśmy ich cierpienie

770 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Od dwóch lat prowadzimy schronisko i niestety nadal spotykamy się z wielkim okrucieństwem wobec zwierząt. Do naszego schroniska z interwencji przeprowadzonej przez Inspektorkę  OTOZ Animals trafiły Iskierka i Dino. W głowach nam się nie mieści, jak można było skazać czujące istoty na taki los. Czym kierowali się "ludzie" doprowadzając psy do tak rażącego zaniedbania! Czy w ogóle istnieje jakieś sensowne wytłumaczenie?NIE! 

Iskierka i Dino trafiają pod nasze skrzydła skrajnie wychudzone. Dino w momencie interwencji waży połowę swojej normalnej wagi. Ma zaniki mięśni. Iskierka całą sierść ma oblepioną  własnymi odchodach. Po przeprowadzonych badaniach okazuje się, że ma grzybicę. Obydwoje cierpią na zaburzenia jelitowe. W ich kale jest krew. 

Po niecałych trzech tygodniach psiaki zaczynają powracać do normalności. Jeszcze z ubytkami w wadze, ale ze zdecydowanie lepszym stanem zdrowia, zaczynają cieszyć się życiem. Iskierkę wreszcie możemy zaprowadzić do profesjonalnego psiego fryzjera. Dziewczyna po raz pierwszy jest kąpana i strzyżona. Na jej ciałku jest coraz mniej miejsc świadczących o grzybicy. 

Dino po ustaniu krwotocznych biegunek, przybiera na masie. Niestety przed nami operacja. Na ostatnich badaniach stwierdzono u niego guzy na prostacie.  Dlatego też prosimy o pomoc.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie. Fundusze ze zbiórki zostaną przeznaczone na operacje Dino i sterylizacje Iskierki. Musimy zakupić również specjalistyczna karmę oraz leki na grzybicę dla naszej kruszynki. 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Walentynka - awatar

  Walentynka

  14.02.2017
  14.02.2017

  Z miłością.

 • Kasiunia - awatar

  Kasiunia

  09.02.2017
  09.02.2017

  Kazda zlotowka sie liczy! Wplacajcie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.02.2017
  08.02.2017

  Poszło :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.02.2017
  08.02.2017

  Przelew poszedł, powodzenia! :)

770 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

anonim - awatar
anonim
25
Ania - awatar
Ania
10
Renia - awatar
Renia
40
Marta Brodowicz - awatar
Marta Brodowicz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Walentynka - awatar
Walentynka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Edyta Mazur - awatar
Edyta Mazur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian - awatar
Adrian
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij