Zbiórka przeTRWAĆ ciężki czas - zdjęcie główne

przeTRWAĆ ciężki czas

430 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Końcówka roku była dla nas bardzo ciężka. Jeśli nie uda nam się uzbierać brakującej kwoty do opłacenia zaległych faktur, nie będziemy mogli dalej pomagać... Pod naszą opieką jest obecnie około 45 kotów i kilka stadek kotów wolno żyjących. Bardzo prosimy o pomoc i zachęcamy do pomocy naszym podopiecznym. Liczy się każda złotówka... 

W grudniu pod naszą opiekę trafiło 16 dorosłych kotów w różnym stanie oraz 9 maluchów, które bez naszej pomocy nie przetrwałyby zimy...  

Koty dorosłe w większości chore wymagały intensywnego leczenia, część kotów wymagała sterylizacji/kastracji, podawania antybiotyków, szczepień. 

Faktury za leczenie grudniowe opiewają na kwoty ok. 3000zł, niestety nie jesteśmy w stanie pokryć tej sumy :( 

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc, gdyż nie będziemy mogli dalej ratować kocich serduszek, jeśli nie opłacimy zaległości... 

Jenot kto jeden z uratowanych kotów, siedział na środku drogi i czekał na śmierć. Nasza wolontariuszka zgarnęła go z ulicy, trafił do domu tymczasowego, gdzie dochodzi do siebie, Jenot jest starym kotem, chorym, wymagającym leczenia, dobrej karmy, gdyby nie został zabrany z ulicy mógłby już nie żyć. 

Maluszki zostały odłowione w mroźne dni, gdyby nie trafiły do ciepłego domu nie przetrwałyby zimy, maluchy zamieszkały w nowym domu w grudniu.

Portos trafił z ulicy, na której nie umiał sobie poradzić, miał depresję, nie chciał jeść, pić, nie przeżyłby zimy i mrozów na dworze :( 

Grubcio został porzucony w środku miasta, zupełnie nie potrafił się odnaleźć, zostałz naleziony z ogromną raną na brzuchu, zakażoną, wymagającą natychmiastowej pomocy. 

Rysiek nie umiał sobie poradzić sam na polu, gdzie mieszkał, po zabraniu do dt okazało się, że jest bardzo chory, na wolności by nie przeżył :( 

Kotka ze zdjęcia została porzucona i potrącona przez samochód, kaleki kot na wolności niestety nie potrafił sobei radzić, wycieńczona i odwodniona trafiła do nas pod koniec grudnia. 

Kotka wykończona i w stanie krytycznym trafiła do nas w ostatniej chwili, gdyby nie szybka pomoc, już by nie żyła.

Maluchy nie przetrwałyby mrozów :( 

To tylko część kotów, które trafiły pod naszą opiekę... Nie mogliśmy odmówić im pomocy, gdyż byłoby to równoznaczne z tym, że skazujemy je na śmierć... 

Pod naszą opiekę trafiły też dwie kotki, które nie miały szans przezycia na wsi, gdzie się znalazły, Napoleon z wielkim nowotworem na twarzy, który wymagał operacji, Cytrynka i Limonka, obie z chorobami nerek i pęcherza,kotka Impreza, która została odebrana interwencyjnie, dwa kotki ze wsi, które zostały podrzucone w mroźne dni i zaczęły mocno chorować.

W grudniu do adopcji udało się oddać ponad 15 kotów, jednak stan kotów, które potrzebują naszej pomocy wciąż rośnie, co się stanie, jeśli nas zabraknie? Jeśli będziemy zmuszeni przestać działać, bo zabraknie funduszy na ratowanie tych istnień? Nie jesteśmy w stanie nawet sobie tego wyobrazić, dlatego pięknie prosimy Was o pomoc, o choćby najmniejszy dar, dzięki któremu będziemy mogli wyjść na prostą. Wiemy, że w kupie siła! Dlatego prosimy o pomoc, o udostępnianie i o każdą złotówkę <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ❤️❤️❤️❤️❤️ - awatar

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  15.01.2017
  15.01.2017

  Warto POMAGAĆ!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2017
  12.01.2017

  będzie dobrze ;)

430 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 20

Ryszard - awatar
Ryszard
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kuczynska - awatar
Marta Kuczynska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Adamos - awatar
Adamos
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij