Zbiórka przeTRWAĆ ciężki czas - zdjęcie główne

przeTRWAĆ ciężki czas

435 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Końcówka roku była dla nas bardzo ciężka. Jeśli nie uda nam się uzbierać brakującej kwoty do opłacenia zaległych faktur, nie będziemy mogli dalej pomagać... Pod naszą opieką jest obecnie około 45 kotów i kilka stadek kotów wolno żyjących. Bardzo prosimy o pomoc i zachęcamy do pomocy naszym podopiecznym. Liczy się każda złotówka... 

W grudniu pod naszą opiekę trafiło 16 dorosłych kotów w różnym stanie oraz 9 maluchów, które bez naszej pomocy nie przetrwałyby zimy...  

Koty dorosłe w większości chore wymagały intensywnego leczenia, część kotów wymagała sterylizacji/kastracji, podawania antybiotyków, szczepień. 

Faktury za leczenie grudniowe opiewają na kwoty ok. 3000zł, niestety nie jesteśmy w stanie pokryć tej sumy :( 

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc, gdyż nie będziemy mogli dalej ratować kocich serduszek, jeśli nie opłacimy zaległości... 

Jenot kto jeden z uratowanych kotów, siedział na środku drogi i czekał na śmierć. Nasza wolontariuszka zgarnęła go z ulicy, trafił do domu tymczasowego, gdzie dochodzi do siebie, Jenot jest starym kotem, chorym, wymagającym leczenia, dobrej karmy, gdyby nie został zabrany z ulicy mógłby już nie żyć. 

Maluszki zostały odłowione w mroźne dni, gdyby nie trafiły do ciepłego domu nie przetrwałyby zimy, maluchy zamieszkały w nowym domu w grudniu.

Portos trafił z ulicy, na której nie umiał sobie poradzić, miał depresję, nie chciał jeść, pić, nie przeżyłby zimy i mrozów na dworze :( 

Grubcio został porzucony w środku miasta, zupełnie nie potrafił się odnaleźć, zostałz naleziony z ogromną raną na brzuchu, zakażoną, wymagającą natychmiastowej pomocy. 

Rysiek nie umiał sobie poradzić sam na polu, gdzie mieszkał, po zabraniu do dt okazało się, że jest bardzo chory, na wolności by nie przeżył :( 

Kotka ze zdjęcia została porzucona i potrącona przez samochód, kaleki kot na wolności niestety nie potrafił sobei radzić, wycieńczona i odwodniona trafiła do nas pod koniec grudnia. 

Kotka wykończona i w stanie krytycznym trafiła do nas w ostatniej chwili, gdyby nie szybka pomoc, już by nie żyła.

Maluchy nie przetrwałyby mrozów :( 

To tylko część kotów, które trafiły pod naszą opiekę... Nie mogliśmy odmówić im pomocy, gdyż byłoby to równoznaczne z tym, że skazujemy je na śmierć... 

Pod naszą opiekę trafiły też dwie kotki, które nie miały szans przezycia na wsi, gdzie się znalazły, Napoleon z wielkim nowotworem na twarzy, który wymagał operacji, Cytrynka i Limonka, obie z chorobami nerek i pęcherza,kotka Impreza, która została odebrana interwencyjnie, dwa kotki ze wsi, które zostały podrzucone w mroźne dni i zaczęły mocno chorować.

W grudniu do adopcji udało się oddać ponad 15 kotów, jednak stan kotów, które potrzebują naszej pomocy wciąż rośnie, co się stanie, jeśli nas zabraknie? Jeśli będziemy zmuszeni przestać działać, bo zabraknie funduszy na ratowanie tych istnień? Nie jesteśmy w stanie nawet sobie tego wyobrazić, dlatego pięknie prosimy Was o pomoc, o choćby najmniejszy dar, dzięki któremu będziemy mogli wyjść na prostą. Wiemy, że w kupie siła! Dlatego prosimy o pomoc, o udostępnianie i o każdą złotówkę <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • ❤️❤️❤️❤️❤️ - awatar

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  15.01.2017
  15.01.2017

  Warto POMAGAĆ!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2017
  12.01.2017

  będzie dobrze ;)

435 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Joanna - awatar
Joanna
5
Ryszard - awatar
Ryszard
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kuczynska - awatar
Marta Kuczynska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Adamos - awatar
Adamos
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij