Zbiórka Na kolanach dla zwierząt - zdjęcie główne

Na kolanach dla zwierząt

103 880 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 275 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Jest coraz trudniej. Coraz więcej zwierząt pod opieką, rosnące ceny wszystkiego, rosnące koszty opieki nad zwierzętami, coraz wiecej nieopłaconych w terminie faktur, coraz więcej pracy, oczekiwań, emocji. 

Co przyniesie 2023?

Utrzymujemy się z datków. To oznacza, że jakość opieki, a w szczególności dostęp do weterynarza jest uzależniony od zaangażowania finansowego Darczyńców. Dosłownie: los zwierząt w Korabiewicach leży w twoim portfelu.

Mimo dużej ilości fanów na facebooku (200 tys), możemy liczyć co miesiąc ok 3000 przelewów, które nie pokrywają finansowych potrzeb schroniska. Bowiem co miesiąc potrzeba około już 200 000zł na funkcjonowanie, a nadal ogólnie brakuje 100 000zł w kasie schroniska co miesiąc właśnie. 

To jest takie przeciąganie płatności faktur. Uda się zapłacić albo się nie uda. To oczywiście wpływa na naszą wiarygodność u lekarzy wet (nie, nie mają obowiązku leczyć naszych zwierząt za darmo, bo dlaczego; wystarczy, że potrafią dać czasem rabaty, odebrać szybko telefon, jak jest pilna sprawa).Widzimy też, że niestety zbiórki ratunkowe/na długi mają krótkie zainteresowanie. Cóź, tak po prostu jest... 

JEST CORAZ  TRUDNIEJ UTRZYMAĆ DOTYCHCZASOWY POZIOM OPIEKI, NIE MA CO MYŚLEĆ O LEPSZEJ OPIECE.

🙏Istniejmy już 🔟 lat. Co roku przedstawiamy raport z działalności. Publikujemy w mediach informacje, co u nas się dzieje na bieżąco. Jeśli cenisz naszą pracę, wiedzę, doświadczenie ustaw stały przelew w swoim banku na symboliczną kwotę 2-5-10zł na zwierzęta w schronisku. Rocznie opiekujemy się ponad 500 istnieniami.

Jesli masz pytania, chcesz nawiązać współpracę sponsorską, pisz [email protected] dzwoń 601 433 468 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Bernard Józef Bronk - awatar

  Bernard Józef Bronk

  10.06.2024
  10.06.2024

  Tylu najlepszych przyjaciół czeka na swój dom i naszą miłość. Dla opiekunów i prowadzących schronisko wielkie podziękowania przywracacie mi wiarę w ludzi 🙏❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.2024
  09.06.2024

  Powodzenia

 • obecny nie tylko, - awatar

  obecny nie tylko,

  23.05.2024
  23.05.2024

  całym sobą jestem z NIMI I OCZYWISCIE Z LUDZMI KTÓRZY NA CO DZIEN SĄ PRZY NICH,DLA NICH Z NIMI,MIŁEGO

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2024
  28.04.2024

  Powodzenia

 • Katarzyna Wąsowska - awatar

  Katarzyna Wąsowska

  27.04.2024
  27.04.2024

  Trzymam kciuki

103 880 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 275 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 2 275

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kuna Leśna - awatar
Kuna Leśna
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Agnieszka - awatar
Dorota Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij