Przygody Emila

120 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Jan Kruś - awatar

Jan Kruś

Organizator zbiórki

Tajemnicza woda cofa w czasie!

Przygody Emila to bardzo zabawny (taką mamy nadzieję) serial animowany, który wyśmiewa rzeczywistość i smaga biczem satyry absurdalne sytuacje zarówno w Polsce jak i na świecie, nikogo nie ominie karząca ręka ciętego dowcipu. W serialu będą piętnowani: cebulacy, korpoludki, warszawiacy, słoiki, narodowcy, anarchiści, lewacy,prawacy i cała reszta ludzi, których zachowanie Emil uzna karygodne.

Równocześnie serial, aby zachować świeżość i aktualność będzie komentował bieżące wydarzenia. Świat, po którym Emil będzie stąpał będzie dostosowywał się do zmian w świecie i otaczającej nas rzeczywistości.

Oczywiście odcinek, który tutaj jest prezentowany jest wersją pilatażową z bardzo ograniczonym budżetem. Wasze opinie sprawią, że "Przygody Emila" będą zmieniane na bierząco dzięki czemu efekt końcowy powinien zadowolić nas wszystkich.

Zdjęcie opisu zbiórki Przygody Emila

Kto to Emil?

Tytułowy bohater to Emil, zwykły chłopak z Polski, który zmaga się z trudami i absurdami codzienności. Wszystko zmienia konsumpcja wody z toalety warszawskiego metra. Dzięki jej magicznym zdolnościom podróżuje w czasie, gdzie spotykają go przygody będące szyderą z otaczającej nas aktualnej rzeczywistości.

Zdjęcie opisu zbiórki Przygody Emila

Na co zbieramy?

Fundusze, które potrzebujemy zostaną przeznaczone na realizację 6 odcinków czyli połowy sezonu serialu animowanego Przygody Emila. Musimy zrealizować wszystko od początku, począwszy od szkiców, przez animacje, dźwięk. Będziemy starać się, aby odcinki pojawiały się regularnie.

Dodatkowo, żeby nasz serial miał ręce i nogi bardzo istotnym punktem jest intro, które będzie na początku każdego odcinka!

Jak wiemy początki nigdy nie są łatwe, w związku z czym niezbędne jest Wasze wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli zwiększyć częstotliwość pojawiania się odcinków.

Zdjęcie opisu zbiórki Przygody Emila

Kim jesteśmy?

Już w gimnazjum razem z przyjacielem próbowaliśmy nakręcić pierwszy poważny film. Niestety życie bywa okrutne, po projekcie zostały nam piękne wspomnienia i rachunek za zniszczoną windę. Jednak już wtedy czułem się jak ryba w wodzie na "planie filmowym". Od tego czasu mineło kilka lat, zapał wzrósł i pojawiła się możliwość zrealizowania pisanych hobbystycznie scenariuszy. Bez zbędnego myślenia wykorzystałem okazje i jestem tutaj.

Oczywiście nic z tego nie byłoby możliwe gdyby nie wspaniała graficzka, która z ogromną cierpliwością wprowadza mnie w arkana animacji. To ona sprawia, że moje szalone pomysły przybierają realne kształty. Dodatkowo dzięki jej charakterystycznej kresce "Przygody Emila" są jedyne w swoim rodzaju.

I ty możesz zostać członkiem naszego wspaniałego duetu, wystaczy, że pomożesz nam wspierając nasz projekt.

120 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Jan Kruś - awatar

Jan Kruś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Oskar - awatar
Oskar
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij