Zbiórka Uratujmy łapkę Dina😐 - miniaturka zdjęcia

Uratujmy łapkę Dina😐

Zbiórka Uratujmy łapkę Dina😐 - zdjęcie główne

Uratujmy łapkę Dina😐

0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Agnieszka Grzybowska - awatar

Agnieszka Grzybowska

Organizator zbiórki

Witam kochani 😉 Mam na imię Agnieszka a mój przyjaciel dla którego tu jestem to Dino. Odkąd pamiętam to w moim rodzinnym domu zawsze gościły psy. Rodzice nawet nazywali mnie psiara bo gdy tylko zobaczyłam na ulicy bezpańskiego psa to zabierałam go do domu żeby się nim zaopiekować 😃Ale do rzeczy mój obecny przyjaciel ma niecały rok bo urodził się na koniec lipca a tym samym prawie tyle samo czasu jest już ze mną i moimi dziecmi😆 Zabrałam go od znajomej ktora miała jeszcze 5 na wydanie 😯 Jakieś pół roku temu Dino zaczął utykać na przednią prawą łapę na początku myślałam że może coś mu się wbiło i go uwiera ale po obejrzeniu nic nie było widać mówię sobie pewnie chciał wskoczyć na ławkę i źle wymierzył i się uderzył ale pewnie przejdzie 😯 No ale tydzień, dwa a tu poprawy brak trzeba do weterynarza 😯 Pani go obejrzała zbadała i nic konkretnego nie stwierdziła zapisała leki przeciwbólowe podała zastrzyk i kazała obserwować 😐 Niestety po lekach był dzień że Dino utykał mniej lub bardziej 😯 Kolejna wizyta u weterynarza ale tym razem już przeswietlenie łapki no i cóż kości są trochę krzywe narazie trochę bo to jeszcze młody pies ale z czasem stawy te będą coraz bardziej się wykrzywiać 😯prawdopodobnie jest to wada genetyczna 😢 wstępnie pani weterynarz powiedziała że można to operować ale to są oczywiście koszty na które mnie obecnie nie stać. Już wizyty w gabinecie zastrzyki,leki przeciwbólowe oraz przeswietlenia bardzo uszczupliły nasz budżet 😯 Ale nie mogę patrzeć jak w niektóre dni Dino się męczy bo nie może pobiegrać z dziećmi gdyż ból mu nie pozwala a to dopiero młody pies a co będzie dalej nawet nie chcę myśleć 😯 Dlatego mój apel kochani do Was jesli uda się nam uzbierać to naprawiamy Dinowi łapkę 😃 A wtedy będziemy mogli z nim hasać całymi dniami 😉😉😉  Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę o wsparcie to nie muszą być duże kwoty wystarczy 1,2,5 czy 10 zł liczy się każda złotówka a razem możemy więcej. Gdyby nie moja obecna sytuacja pewnie sama dałabym radę ale w obecnej chwili muszę Was prosić o pomoc ale mój przyjaciel jest dla mnie najważniejszy. Z góry dziękuję wszystkim za wsparcie to finansowe jak i to duchowe. DZIĘKUJEMY JA I MÓJ PRZYJACIEL DINO😉

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Grzybowska - awatar

  Agnieszka Grzybowska

  08.07.18
  08.07.18

  Kochamy spacery i zabawy 😉

  Zdjęcie aktualizacji 17 142

0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Agnieszka Grzybowska - awatar

Agnieszka Grzybowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij