Zbiórka WspieramyUkrainę - zdjęcie główne

WspieramyUkrainę

16 003 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja "Przyjaciele Alego", działająca od 2016 na terenie gminy i parafii Izabelin k/Warszawy,  kontynuuje pomoc dla mieszkańców Ukrainy, którą rozpoczęliśmy od razu po wybuchu wojny, w lutym 2022.

Zbliża się kolejna zima  wojny w Ukrainie.  Zbieramy fundusze na zakup najpilniejszych artykułów: odzież zimową, śpiwory, kuchenki gazowe (turystyczne), agregaty prądowe, środki medyczne. 

-----------------------------------------------------------------------------

Dotychczas, od początku wojny w Ukrainie w lutym 2022,   udało nam się zrealizować, dzięki środkom zebranym tutaj na portalu, ale również w innych zbiórkach:

* zakup środków medycznych do szpitali w Ukrainie, rejon Dnipro

* zakup busa do Kosiva, na południe Ukrainy

* wyposażenie medyczne dla 6 karetek, które służą w Ukrainie,

* pomoc dla uchodźców z Ukrainy w  gminie Izabelin.

* sfiansowanie pobytu ukraińskich skautów na harcerskim obozie letnim na Kaszubach

W pomocy Ukrainie blisko współpracujemy z harcerzami ze Szczepu 424 w Izabelinie oraz organizacją skautów SKIF z Dnipro w Ukrainie.

Szczegóły na FB #PrzyjacieleAlego #WspieramyUkrainę. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu.

Dziękujemy, że jesteście z nami!  

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA IM. KSIĘDZA ALEKSANDRA FEDOROWICZA "PRZYJACIELE ALEGO" - awatar

  FUNDACJA IM. KSIĘDZA ALEKSANDRA FEDOROWICZA "PRZYJACIELE ALEGO"

  05.01.2023
  05.01.2023

  Kolejne zakupy zrobione z funduszy zebranych podczas Świątecznej Zbiórki dla Ukrainy: bielizna termiczna dla dzieci, mlodziezy i doroslych, kuchenki turystyczne, boiler. I agregat.
  W sumie za 16k pln zebranych na koncie Fundacji, w parafii Izabelin i w tej akcji na pomagam.pl.
  Transport do Dnipro, UA, wyruszy jutro, w Trzech Króli ;) dzięki harcerzom z Hufiec ZHP Nowy Dwor Mazowiecki i 424 Szczep Izabelin.

  Zdjęcie aktualizacji 109 564

16 003 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 60

Krzy - awatar
Krzy
200
Ka22 - awatar
Ka22
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Brosso - awatar
Brosso
200
Od Marka - awatar
Od Marka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij