Zbiórka Przyłbice dla służb - zdjęcie główne

Przyłbice dla służb

641 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Szefler - awatar

Sebastian Szefler

Organizator zbiórki

Przyłbice dla służb!

Dzień dobry. 

Z racji panującej sytuacji epidemiologicznej postanowiłem włączyć się w akcje pomocy służbom medycznym i porządkowym. 

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Szefostwa mojej firmy mieszczącej się w Jawiszowicach/Brzeszczach, która również została dotknięta skutkami przestoju gospodarczego, miałem możliwość stworzyć projekt oraz narzędzia umożliwiające produkcję metodą wtrysku potrzebnych przyłbic.

Dzięki oddaniu kilku osób w 48h (w normalnych okolicznościach było by to około 2-3 tygodni), w małej rodzinnej firmie, dokonaliśmy swoistego cudu– wyprodukowaliśmy pierwsze elementy do akceptacji przez fundację,która zajmie się ich dystrybucją oraz składaniem w całość. 

Na ten moment dysponujemy formą wtryskową oraz zapleczem do produkcji.Bardzo pilnie poszukujemy pomocy w dalszej realizacji celu. W związku z tym organizuję zbiórkę funduszy na:


-Oprzyrządowanie oraz materiał (konkretnie stal), z której mógłbym zbudować i wyprodukować kolejną formę, ponieważ nasza zrobiona na szybko powstała z aluminium i nie wiemy jak szybko się zużyje podczas procesu produkcyjnego, jest to koszt około 4tyś PLN.


-Materiał wtryskowy w postaci Polipropylenu, który w hurcie kosztuje około 6 PLN netto za kilogram, a planowana produkcja na ten moment to 30000 sztuk przyłbic, co przy wadze gotowego wyrobu wraz z gałązką wtryskową (która musi zostać wycięta) 35 gram daje ponad 1 tonę zapotrzebowania.


Dodam również, że jest wiele osób, które wykonują przyłbice na drukarkach 3D, jednak ten sposób nie jest efektywny, nam przy obecnych możliwościach wtryskarki wyprodukowanie jednej przyłbicy zajmuje około 30 sekund – druk to 2-3h.

Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę do opanowania sytuacji,która wszystkich pozbawia pracy, swobód oraz zdrowia!

Jeśli ktokolwiek może nas wspomóc to z góry dziękuję – firmy/osoby prywatne, które mają dostęp do Polipropylenu lub stali narzędziowej, a także plexi z której wykonane są szybki przyłbic,i mają chęć i możliwość pomocy, również proszę o kontakt -telefoniczny, mailowy lub przez facebook’a.

[email protected]

537-031-715

Sebastian Szefler

Ponadto oświadczam że pieniądze zebrane przeze mnie zostaną wypłacone na moje prywatne konto celem pokrycia kosztów związanych z zakupem potrzebnych materiałów wymienionych wyżej. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sebastian Szefler - awatar

  Sebastian Szefler

  20.04.2020
  20.04.2020

  Aktualizacja (20.04.2020): Na dzień dzisiejszy wydaliśmy około 20000 przyłbic, działamy prężnie w współpracy z naszymi koordynatorami, nie składamy broni mimo tego że "nie ma lekko", są pomysły na dalsze projekty które usprawnią i zabezpieczą pracę medyków - dziękujemy za dotychczasową pomoc :)

  Zdjęcie aktualizacji 48 051

641 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Szefler - awatar

Sebastian Szefler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
30
AGATA FROŃ - awatar
AGATA FROŃ
50
Mateusz Korzeniowski - awatar
Mateusz Korzeniowski
20
Arkadiusz Mazurkiewicz - awatar
Arkadiusz Mazurkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta Szefler - awatar
Marta Szefler
50
Kornelia Szefler - awatar
Kornelia Szefler
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian Szymanowski - awatar
Adrian Szymanowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij