Zbiórka Przystanek Cooltura foto POZYTYW - miniaturka zdjęcia

Przystanek Cooltura foto POZYTYW Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przystanek Cooltura foto POZYTYW - zdjęcie główne

Przystanek Cooltura foto POZYTYW

1 432 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Marcin Kwarta - awatar

Marcin Kwarta

Organizator zbiórki

Fundacja foto POZYTYW od samego początku powstania realizuje działania w zakresie edukacji fotograficznej dzieci, młodzieży osób dorosłych, jak również innych środowisk społecznych takich jak Uniwersytety III Wieku. Ważnym obszarem dla organizacji stała się również promocja młodych twórców, organizacja działań artystycznych i kulturalnych. Fundacja organizuje prelekcje, konkursy, wystawy, warsztaty i plenery fotograficzne angażując w to lokalną społeczność jako uczestników wydarzeń oraz odbiorców realizowanych celów. Realizujemy cele poprzez rozwój fotografii artystycznej, technik szlachetnych, fotografii dokumentalnej i reportażowej, promuje i popularyzuje sztuki wizualne. Popularyzuje i dokumentuje wśród odbiorców realizowanych projektów krajobrazowe, kulturowe dziedzictwo Polski. Prowadzi też działania z zakresu turystyki. Pieniądze zbieramy na remont siedzimy, którą to otrzymaliśmy jako najemcy od Prezydenta Miasta Radomska. Siedziba ta pozwoli nam na realizacje celów. Biorąc pod uwagę grupową formę prowadzenia zajęć fotografia pomaga także uczyć współdziałania z innymi i rozwijać zdolność tworzenia więzi. Sprzyja to wszystko integracji grupy, która to wzajemnie się motywuje, poznaje się i swoje cechy charakteru. Zebrane środki finansowe planujemy przeznaczyć na remont lokalu gdzie stworzymy galerię fotograficzną. Studio do nauki fotografii. Studia do nauki cyjanotypii XIX wiecznej techniki szlachetnej fotografii. Przestrzeni do spotkań warsztatowych, prelekcji spotkań z ciekawymi osobami. Przystanku od biegu dnia codziennego. Przestrzeni do działań i integracji młodzieży z różnych środowisk społecznych. Miejsce spotkań, nauki azylu dla benificjentów naszych projektów. Pomoc w zbiórce jest dla nas bardzo ważna wszystko co robimy w naszej fundacji wykonujemy jako wolontariat. Fundacja foto POZYTYW edukuje i inspiruje. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 432 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Marcin Kwarta - awatar

Marcin Kwarta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Daria Bobrow - awatar
Daria Bobrow
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena - awatar
Marzena
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
KAJAKOWO - awatar
KAJAKOWO
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij