Zbiórka 21 kotów i jeden opiekun - pomóż - zdjęcie główne

21 kotów i jeden opiekun - pomóż

205 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Agnieszka Sołtysiak - awatar

Agnieszka Sołtysiak

Organizator zbiórki

Przytulisko w Dębowej

Pan Bernard prowadzi przytulisko dla zwierząt, poświęca im wszystko - bezwarunkowa miłość, która idzie w obie strony, człowiek i zwierzę ,miłość i szacunek, radość i cierpienie, zrozumienie i ciężka praca. To jest piękne i niech nas to wzbogaca. W przytulisku jest wiele zwierząt, bo jak wiemy bezdomność to wielki problem w dzisiejszych czasach. Pan Bernard nie odmawia żadnemu potrzebującemu. Dlatego teraz i my musimy pomóc Panu Bernardowi nakarmić koty. 

Kocia karma potrzebna w każdych ilościach, niestety na dzień dzisiejszy jest jej brak, a koty czekają. Jak powiedzieć kotu, że nie ma dla niego jedzenia?

Kotki zdają 3,5 kilo karmy mokrej dziennie, to bardzo dużo i cel prawie nie do osiągnięcia dla jednej osoby.

W przytulisku jest potrzebne wszystko! Karma kocia to priorytet, ale i psia jest potrzebna. Preparaty na odrobaczenie, preparaty na kleszcze, akcesoria psie. To wszystko kosztuje i w miarę możliwości chcemy zebrać na to pieniążki. 

Jak zawsze każda złotówka na wagę złota, bo to prawie jedna puszka karmy dla kota z Przytuliska.

Zdjęcie opisu zbiórki 21 kotów i jeden opiekun - pomóżZdjęcie opisu zbiórki 21 kotów i jeden opiekun - pomóżZdjęcie opisu zbiórki 21 kotów i jeden opiekun - pomóżZdjęcie opisu zbiórki 21 kotów i jeden opiekun - pomóżZdjęcie opisu zbiórki 21 kotów i jeden opiekun - pomóż

Komentarze


 • majka - awatar

  majka

  02.06.2016
  02.06.2016

  wszystkiego dobrego

 • Monika - awatar

  Monika

  01.06.2016
  01.06.2016

  Wspaniały człowiek! Oby udało się zebrać jak najwięcej

205 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Agnieszka Sołtysiak - awatar

Agnieszka Sołtysiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

agata - awatar
agata
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Klaudia - awatar
Klaudia
100
majka - awatar
majka
5
marcin - awatar
marcin
10
Monika - awatar
Monika
10
Klaudia - awatar
Klaudia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij