Zbiórka Przywróćmy wzrok Małej <3 - zdjęcie główne

Przywróćmy wzrok Małej <3

3 181 zł  z 5 600 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Nowak - awatar

Klaudia Nowak

Organizator zbiórki

Cześć Wam!


Chcemy Wam przedstawić Małą - mały wielki piesek! Na wstępnie parę słów o tej cudnej istocie.


Pewenego dnia z balkonu zauważyłyśmy błąkającego się pieska. Postanowiłyśmy do niego zejść i zobaczyć w jakim jest stanie. Okazało się, że jest to nie lada wyzwanie. Piesek był bardzo zlękniony i nieufny. Poszła w swoją stronę.....po kilku godzinach, będąc znów na balkonie usłyszałyśmy szczekanie - wróciła :)


Zeszłyśmy po nią i od razu wbiegła nam w ramiona, jakby była pewna, że to dobry wybór. I tak, Mała została z nami do teraz :) Niestety, Mała była skrajnie wycieńczona i wychudzona. Musiałyśmy zająć się nią na 100% i oddać całe swoje serca. Pracowałyśmy nad jej wyglądem, wagą i zaufaniem.


Dzisiaj Mała jest kochającym, grzecznym, pełnym energii pieskiem, który nie boi się już ludzi. Niestety, jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, nad którą chcemy popracować i pomóc Małej! Jednak, nie jesteśmy w stanie same takiej sumy uzbierać.


Mała po miesiącu odkąd ją przygarnęłyśmy, zaczęła drastycznie tracić wzrok na jedno oczko. Przez kolejne dni serce nam się krajało gdy patrzyłyśmy jak pies wpada na meble, drzwi, ściany nie znając jeszcze rozkładu mieszkania. Nie znając historii psa oraz przyczyn utraty wzroku oraz nie mogąc pogodzić się z jego cierpieniem postanowiliśmy pieska przebadać. Szukałyśmy najlepszego psiego okulisty. Tak trafiliśmy do wspaniałego lekarza dr Jacka Garncarza.

Pies, który jest niewidomy od urodzenia nie znając innych możliwości radzi sobie dobrze,  natomiast nagła utrata wzroku  jest traumatyczna.


Okazało się, że wizyta była strzałem w dziesiątkę, jednak musimy przeprowadzić szereg specjalistycznych badań, które zakwalifikują naszą Małą do skomplikowanej operacji przeszczepu soczewki.


Po konsultacji z lekarzem okazuje się, że są to ogromne koszta -  koszt samej soczewki to 3600 zł.


Dodatkowo badania krwi,  serca,  wydolności, neurologiczne,  dna oka i inne oraz  leki i krople przed i po operacji to koszt około 2000 zł.  


W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi o dobrych serduszkach o wsparcie dla naszego pieska. Wiemy,  że wybrała nas na właścicieli nie bez przyczyny.  Czuła, że damy jej ciepły, spokojny, bezpieczny dom pełen miłości jakiej potrzebuje.  


My chcemy dać jej znacznie więcej! Zaufała ludziom ponownie! Nie chcemy jej zawieść!


Pragniemy, aby mogła w pełni cieszyć się życiem korzystając ze wszystkich swoich zmysłów - także wzroku.


Będziemy ogromnie wdzięczne za drobne wpłaty i udostępnianie naszej zbiórki znajomym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.03.2019
  25.03.2019

  Powodzenia 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2019
  14.02.2019

  Trzymam kciuki żeby się udało ;)

3 181 zł  z 5 600 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Nowak - awatar

Klaudia Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aleksandra x - awatar
Aleksandra x
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elwira - awatar
Elwira
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij