Zbiórka Zbiórka na rehabilitację dzieci - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na rehabilitację dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka na rehabilitację dzieci

1 381 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Sylwia - awatar

Krzysiek Sylwia

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Mam na imię Sylwia. Wraz z narzeczonym Krzysztofem i trójka dzieci mieszkamy w Iławie. Dwójka dzieci Patrycja lat 13 i Szymon lat 8 są niepełnosprawne i chore nieuleczalnie genetycznie. Nadal nie wiemy na co są chore choć lekarze w Gdańsku robią wszystko co mogą. U córki choroba rozwija się po woli,natomiast u syna w ciągu 1 roku bardzo się pogorszyło i jeździ już na wózku. Dla Szymona każdy dzień bez diagnozy i bez leków to wyrok śmierci. Gdybyśmy mieli około 10 tysiecy zl to moglibyśmy skierować się do kliniki we Francji i zrobić badania w kierunku postawienia diagnozy po czym też tam byśmy musieli jechać za czym też wiążą się koszty, ale nas na to nie stać. Bardzo jest potrzebna rehabilitacja codzienna i dlatego prosimy państwa o pomoc na ten cel. Koszta rehabilitacji oraz przejazdów do klinik są bardzo wysokie na które już nam brakuje pieniążków. Pieniążki z Państwa pomocy Będą przeznaczone właśnie na rehabilitację oraz postawienie diagnozy dzieciom. Jeżeli to nam się uda będziemy starać się dalej o sprzęt niezbędny do życia codziennego który ułatwi dzieciom codzienne życie. Będziemy bardzo wdzięczni za tą pomoc bardzo w imieniu dzieci. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysiek Sylwia - awatar

    Krzysiek Sylwia

    06.08.2019
    06.08.2019

    Witam wszystkich. Nasze dzieci dalej diagnozuja i nic dalej nie wiadomo. Stan syna bardzo się pogorszył bo potrzebuje już na stałe wózek inwalidzki. Staramy się aby w domu sobie ćwiczył i chodzil bo to jedyne co możemy teraz robić. U córki też stan się pogorszył. Nie wiemy co będzie za miesiąc za dwa lub więcej. Ale jesteśmy jednego pewni że musimy walczyć z tą chorobą której nie znamy.

1 381 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Sylwia - awatar

Krzysiek Sylwia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Perzanowski - awatar
Piotr Perzanowski
20
Michał Ciura - awatar
Michał Ciura
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita - awatar
Anita
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij