Zbiórka Zbiórka na rehabilitację dzieci - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na rehabilitację dzieci

Zbiórka na rehabilitację dzieci

1 341 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Sylwia - awatar

Krzysiek Sylwia

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Mam na imię Sylwia. Wraz z narzeczonym Krzysztofem i trójka dzieci mieszkamy w Iławie. Dwójka dzieci Patrycja lat 13 i Szymon lat 8 są niepełnosprawne i chore nieuleczalnie genetycznie. Nadal nie wiemy na co są chore choć lekarze w Gdańsku robią wszystko co mogą. U córki choroba rozwija się po woli,natomiast u syna w ciągu 1 roku bardzo się pogorszyło i jeździ już na wózku. Dla Szymona każdy dzień bez diagnozy i bez leków to wyrok śmierci. Gdybyśmy mieli około 10 tysiecy zl to moglibyśmy skierować się do kliniki we Francji i zrobić badania w kierunku postawienia diagnozy po czym też tam byśmy musieli jechać za czym też wiążą się koszty, ale nas na to nie stać. Bardzo jest potrzebna rehabilitacja codzienna i dlatego prosimy państwa o pomoc na ten cel. Koszta rehabilitacji oraz przejazdów do klinik są bardzo wysokie na które już nam brakuje pieniążków. Pieniążki z Państwa pomocy Będą przeznaczone właśnie na rehabilitację oraz postawienie diagnozy dzieciom. Jeżeli to nam się uda będziemy starać się dalej o sprzęt niezbędny do życia codziennego który ułatwi dzieciom codzienne życie. Będziemy bardzo wdzięczni za tą pomoc bardzo w imieniu dzieci. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysiek Sylwia - awatar

    Krzysiek Sylwia

    06.08.19
    06.08.19

    Witam wszystkich. Nasze dzieci dalej diagnozuja i nic dalej nie wiadomo. Stan syna bardzo się pogorszył bo potrzebuje już na stałe wózek inwalidzki. Staramy się aby w domu sobie ćwiczył i chodzil bo to jedyne co możemy teraz robić. U córki też stan się pogorszył. Nie wiemy co będzie za miesiąc za dwa lub więcej. Ale jesteśmy jednego pewni że musimy walczyć z tą chorobą której nie znamy.

1 341 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Sylwia - awatar

Krzysiek Sylwia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Piotr Perzanowski - awatar
Piotr Perzanowski
20
Michał Ciura - awatar
Michał Ciura
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita - awatar
Anita
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij