Zbiórka Zbiórka na rehabilitację dzieci - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na rehabilitację dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka na rehabilitację dzieci

1 381 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Sylwia - awatar

Krzysiek Sylwia

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Mam na imię Sylwia. Wraz z narzeczonym Krzysztofem i trójka dzieci mieszkamy w Iławie. Dwójka dzieci Patrycja lat 13 i Szymon lat 8 są niepełnosprawne i chore nieuleczalnie genetycznie. Nadal nie wiemy na co są chore choć lekarze w Gdańsku robią wszystko co mogą. U córki choroba rozwija się po woli,natomiast u syna w ciągu 1 roku bardzo się pogorszyło i jeździ już na wózku. Dla Szymona każdy dzień bez diagnozy i bez leków to wyrok śmierci. Gdybyśmy mieli około 10 tysiecy zl to moglibyśmy skierować się do kliniki we Francji i zrobić badania w kierunku postawienia diagnozy po czym też tam byśmy musieli jechać za czym też wiążą się koszty, ale nas na to nie stać. Bardzo jest potrzebna rehabilitacja codzienna i dlatego prosimy państwa o pomoc na ten cel. Koszta rehabilitacji oraz przejazdów do klinik są bardzo wysokie na które już nam brakuje pieniążków. Pieniążki z Państwa pomocy Będą przeznaczone właśnie na rehabilitację oraz postawienie diagnozy dzieciom. Jeżeli to nam się uda będziemy starać się dalej o sprzęt niezbędny do życia codziennego który ułatwi dzieciom codzienne życie. Będziemy bardzo wdzięczni za tą pomoc bardzo w imieniu dzieci. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysiek Sylwia - awatar

    Krzysiek Sylwia

    06.08.2019
    06.08.2019

    Witam wszystkich. Nasze dzieci dalej diagnozuja i nic dalej nie wiadomo. Stan syna bardzo się pogorszył bo potrzebuje już na stałe wózek inwalidzki. Staramy się aby w domu sobie ćwiczył i chodzil bo to jedyne co możemy teraz robić. U córki też stan się pogorszył. Nie wiemy co będzie za miesiąc za dwa lub więcej. Ale jesteśmy jednego pewni że musimy walczyć z tą chorobą której nie znamy.

1 381 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Sylwia - awatar

Krzysiek Sylwia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Perzanowski - awatar
Piotr Perzanowski
20
Michał Ciura - awatar
Michał Ciura
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita - awatar
Anita
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij