Zbiórka Hotel dla psów w Małej Wsi - zdjęcie główne

Hotel dla psów w Małej Wsi

989 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szczypińska - awatar

Joanna Szczypińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Joanna Szczypińska. Pragnę pomóc bezdomnym pieskom, które znajdują się w Hotelu dla bezdomnych psów w Małej Wsi. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup smyczy, zabawek, legowisk, leków, środków higienicznych, a przede wszystkim karmy. Jestem bardzo przejęta sytuacją tych zwierząt, panie z tego schroniska nigdy nie odmówiły mi pomocy, kiedy znajdowałam bezdomne zwierzęta. Będę wdzięczna z całego serducha za każdą złotówkę, gdyż w takich sprawach pieniądz jest potrzebny ZAWSZE. Psiaki na które zbieram pieniądze można obejrzeć na Facebooku.

Hotel dla bezdomnych psów w Małej Wsi ma swoją stronę na Facebooku - serdecznie zapraszam do odwiedzenia schroniska, być może znajdziesz tam psijaciela 😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ilona Natkowska - awatar

  Ilona Natkowska

  13.08.19
  13.08.19

  👍

  • Joanna Szczypińska - awatar

   Joanna Szczypińska - Organizator zbiórki

   14.08.19
   14.08.19

   ✌️💪♥️ jest moc! 😍

 • Iwona - awatar

  Iwona

  12.08.19
  12.08.19

  Powodzenia ❤️❤️❤️

  • Joanna Szczypińska - awatar

   Joanna Szczypińska - Organizator zbiórki

   13.08.19
   13.08.19

   Dziękujemy! 😍

989 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szczypińska - awatar

Joanna Szczypińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Joanna Wiśniewska - awatar
Joanna Wiśniewska
100
Gosia - awatar
Gosia
50
Albin Majewski - awatar
Albin Majewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
470
Daria Kijoch - awatar
Daria Kijoch
20
Darek - awatar
Darek
20
Aneta Bartosińska - awatar
Aneta Bartosińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij