Zbiórka Dla mamuśki i pięciu szczeniaków - miniaturka zdjęcia

Dla mamuśki i pięciu szczeniaków

Monika Kindeusz - awatar

Monika Kindeusz

Organizator zbiórki

Kochani z przyjemnością informujemy, iż wszystkie pieseły z Psiej Rodzinki znalazły swoje Kochające Domy! Serdecznie dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu pieski wyrosły na silne i zdrowe szczeniaczki :)

A nowym opiekunom gratulujemy wspaniałego wyboru oraz życzymy duuuużo pociechy z swoich maluchów oraz dzielnej Mamy Ami :)

W grupie siła! Dzięki raz jeszcze! :)))

Cześć wszystkim na naszej zbiórceJej celem jest pomoc w zapewnieniu dobrego startu psiej rodzince, która szczęśliwym zrządzeniem losu trafiła w nasze ręce, choć ten wydawał się z początku beznadziejny. 

Wszystko zaczęło się zimowej nocy, kiedy przypadkowa osoba natknęła się na karton pełen, jak się okazało, szczenięcego pisku i wstrząśniętej mamusi. Porzuconym w bestialski sposób miotem należało się zająć natychmiast, jasne było, że nie mogliśmy liczyć na pomoc żadnej fundacji, gdyż mioty w tak młodym wieku są z reguły zgodnie z polskim prawem usypiane. My jednak zdecydowaliśmy się bez chwili zawahania dać im szansę na szczęśliwe życie i nie skazywać ich po raz kolejny na śmierć, a mamę na dodatkową porcję traumy. Wystarczy, że zdecydował się na to ich pierwotny "człowiek". 

Aktualnie szczeniaki wraz z mamuśką przebywają w domu tymczasowym i się zdrowo rozwijają. W ciągu kilku tygodni rozpoczniemy poszukiwania im oraz mamuśce domów stałych, tymczasem jednak chcemy zapewnić im jak najlepszy start i jak najbardziej odciążyć budżet wspaniałej osoby, która zdecydowała się dać im schronienie. Kwota, którą staramy się uzyskać wspomoże dom tymczasowy w całości, a przeznaczona zostanie na opiekę weterynaryjną (szczepienia, odrobaczenie, czipowanie itp.), wyżywienie, podkłady higieniczne oraz inne poboczne wydatki związane z utrzymaniem takiego stadka. 

Szczerze zachęcany do pomocy i zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku, gdzie będzie można uzyskać informacje o stadku oraz o możliwości ich adopcji! :)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/567010633710260/?active_tab=about

Pozdrawiamy, Monika i Ania

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Ogii - awatar

    Ogii

    29.01.19
    29.01.19

    Zdrówka i dobrych opiekunów :)

Monika Kindeusz - awatar

Monika Kindeusz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Ola Jysta - awatar
20
Ola Jysta
Ogii - awatar
300
Ogii
Gosia - awatar
20
Gosia
D. M. - awatar
20
D. M.
Ala Raczyńska - awatar
20
Ala Raczyńska
Bożena Majer - awatar
100
Bożena Majer
Jann - awatar
50
Jann
DARIA MAENHOUT - awatar
20
DARIA MAENHOUT
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij