Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

9000 zł  tyle kosztuje wymiana 9 zewnętrznych drzwi plus wymiana zardzewiałych, rozpadających się z urywającymi się zawiasami  3 ościeżnice wewnętrznych. Faktura już wystawiona. 

Na cały remont jaki dotychczas zrobiliśmy wydaliśmy ; nowy piec plus montaz, plus bojler plus nowe grzejniki  24 000 zł, nowy taras, kojec, remont kotłowni to kolejne  4700 zł, wymiana okien 4800 zł  kontener tzw.morski  oraz wyrównanie utwardzenie terenu pod ten kontener  15 000 zł. Płytki, cement,zaprawy,kleje,pianki to kolejne koszty. Na cito musimy zainstalować bramę wjazdową i futtkę z montażem i wykonaniem podłoża bo wchodza nam obce psiaki i ludzie robi się niebezpiecznie Koszt przewidywany to 5580 zł. Do wymiany część ogrodzeń -sypie sie podmurówka .  W związku z tym,że stalismy się właścicielami działki musimy wykonac nowe podłączenie z licznikiem na wodę miejską. Czeka nas jeszcze o czym myślimy z przerażeniem - elektryka od początku, nowy licznki i cała instalacja.

Błagamy,prosimy o wsparcie na ten cel to już mus nie możey czekać, odkładać dla bezpieczeństwa naszych psiaków .


Stare drzwi grupa Marzenki

Fundacja Ostatnia Szansa to nie komercyjne schronisko w którym obecnie mamy 151 psów i 3 urocze kocury specjalnej troski (białaczkowe) dwa psy w hotelach z trenerami, 4 psy w domach tymczasowych oraz 50 kotów wolnobytujących. Tu psy nie siedza jak skazańcy w boksach, sa wyprowadzane dwa razy dziennie na spacery na dużą ogrodzoną łąkę, staramy sie im stworzyć namiastkę domu. 

Niestety schronisko wymaga  GENERALNEGO REMONTU i to na szybko. Sypiący się dach w starym przedwojennym budynku, pozostałe budynki kiedyś byle jak zbudowane, łatane naprawami to tu to tam. W wielu miejscach przecieka dach, do wymiany kolejne, okna,drzwi, ocieplenie bo część budynku jest z pustaka. Kolejne pomieszczenia do wyłożenia płytkami i nie dla urody ale lepszego utrzymania czystości,higieny mozliwości dezynfekcji .

Wszystko tak naprawdę do remontu, napraw, modernizacji. wiele juz zrobilismy ale drugie tyle przed nami. Działamy nie od dzisiaj, niestety zaczęły nas i to mocno ograniczać finanse  

To co już zrobiliśmy czy jesteśmy w trakcie  na bieżąco informujemy na naszym fanpage Fundacja Ostatnia Szansa-Boguszyce oraz na stronie www.psiaszansa.pl  ; nowy piec, nowa terma podłączona do pieca (oszczędności na energii ), nowy dach nad zabiegowych, szczeniaczkarnia, nowa wylewka na tarasie bo przeciekało, wyremontowana kotłownia, nowe drzwi do barakowozu gdzie śpią psy, zadaszenie dla psiaków śpiących na dworze, stemple w jednym z pomieszczeń bo sie sufit zarywał,wymieniona część grzejników,w trakcie naprawiamy we własnym zakresie cieknący niemiłosiernie dach na starym budynku i ocieplamy ściany w pomieszczeniach starego budynku. Remontujemy pokój Czesków oraz Megi i Marudy.Teraz w końcu kolejna tura wymiany okien . Wymieniona część drzwi. w planach konieczna modernizacja kojców  mamy juz plan jak aby psiakom bylo fajniej a nam wygodniej sprzątać. Marzy nam sie tez plac zabawa dla boguszaków bo jak wiadomo psy sie nudza a jak sie nudza sa w stresie... 

Pomożecie nam stworzyć schronisko o dobrym standardzie, bezpieczne,wygodne dla zwierząt ?


Komentarze

 • Ewa Samoraj - awatar

  Ewa Samoraj

  28.12.17
  28.12.17

  to prezent urodzinowy :)

 • Ankel Azalia Bif - awatar

  Ankel Azalia Bif

  02.09.17
  02.09.17

  Od Laliny i Toliny:*

  • Ewa Wiśniewska - awatar

   Ewa Wiśniewska - Organizator zbiórki

   06.09.17
   06.09.17

   Kochani pięknie dziękujemy za wsparcie :)

Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 62

Natalia - awatar
20
Natalia
Ewa Samoraj - awatar
100
Ewa Samoraj
Agnieszka Tyszka - awatar
200
Agnieszka Tyszka
Katarzyna Sornat - awatar
300
Katarzyna Sornat
Anonimowy Darczyńca - awatar
300
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
290
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.