Zbiórka Budujemy PSIĄ Wioskę - zdjęcie główne

Budujemy PSIĄ Wioskę

1 266 469 zł  z 3 086 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 127 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 


Psia wioska 

NA CO POTRZEBUJEMY TAKIEJ KWOTY?

Dlaczego Psia Wioska? Marzy nam się miejsce, gdzie PSY nie będą siedziały w boksach o betonowej posadzce lub kojcach z drewnianymi rozpadającymi się deskami. Aby czuły, że są u siebie w domu, a każdy wolontariusz będzie mógł spędzić z nim popołudnie. 

Chcemy aby każdy maltretowany psiak mieszkał w lepszych warunkach niż jego oprawca. Chcemy rehabilitować PSY oraz leczyć ich dusze, tak aby gdy dotrą do nowego domu, nauczyły się, że kanapa służy do spania, a nie do gryzienia, że potrzeby fizjologiczne załatwia się na zewnątrz, a nie w domu. A najważniejsze, że można być SZCZĘŚLIWYM PSEM, nawet gdy żyją w schronisku. Szczególnie stare i schorowane psy, będą mogły tam spędzić jesień swojego życia. Chcesz aby powstała pierwsza Psia Wioska w Polsce? 

Zastanawiasz się na co potrzebne nam 3 mln?. 

Działka oddalona o blisko kilometr od głównej drogi tonie w błocie. Każdy, kto starał się o naprawę lub budowę nowej drogi od podstaw, wie jak wielki to koszt. Rozporządzenie o schroniskach nakłada na nas obowiązek utwardzenie całej powierzchni działki która ma blisko hektar powierzchni. Znając ceny samych materiałów budowlanych, można sobie przeliczyć jak wielka to inwestycja. Będzie potrzeba usunięcie kolizji istniejących instalacji. Dochodzą do tego prace ziemne, ukrycie instalacji wodnej, elektrycznej i cieplnej w ziemi. Przyłącz wody i prądu z odległości 600 m. Nie my wybraliśmy takie lokalizację działki, wynika ona wprost z ustawy. A to dopiero początek.

 Budowa domków w systemie całorocznym, z ogrzewaniem, wodą, prądem i monitoringiem – 40 takich domków. Dróżki, drobna architektura ogrodowa, budynek administracyjny i kotłownia na biomasę. Wodny plac zabaw dla PSÓW. Pomieszczenie do rehabilitacji i basen. Widzisz to tak samo jak my?

ETAP 1 - koszty związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję:

UPRZĄTNIĘCIE I REKULTYWACJA TERENU

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY ORAZ BUDOWLANY
 SZCZEGÓŁOWY KOSZTORYS CAŁEJ INWESTYCJI
 NIWELACJA, WYRÓWNANIE ORAZ UTWARDZENIE TERENU
 WYKONANIE DROGI DOJAZDOWEJ
 DOPROWADZENIE ŹRÓDŁA BIEŻĄCEJ WODY
 DOPROWADZENIE KANALIZACJI
 DOPROWADZENIE ŹRÓDŁA PRĄDU LINII ENERGETYCZNEJ

USUNIĘCIE KOLIZJI UZBROJENIA TERENU

ETAP 2 - rozpoczęcie budowy zaplecza infrastrukturalnego:

OGRODZENIE DZIAŁKI
 BUDOWA CIEPŁOWNI ZAPEWNIAJĄCEJ OGRZEWANIE CAŁEMU KOMPLEKSOWI
 BUDOWA ZAPLECZA SOCJALNEGO DLA PRACOWNIKÓW
 BUDOWA ZAPLECZA SOCJALNEGO DLA WOLONTARIUSZY
 BUDOWA ZAPLECZA  REMONTOWO- GOSPODARCZEGO
 BUDOWA AMBULATORIUM DLA MIEJSCOWEJ OPIEKI WETERYNARYJNEJ
 UZBROJENIE DZIAŁKI NA CAŁEJ JEJ POWIERZCHNI (PRĄD, WODA, KANALIZACJA)
 BUDOWA UTWARDZONYCH CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH (DRÓŻKI, ALEJKI, CHODNIKI, MOSTKI)
 OŚWIETLENIA DZIAŁKI (LATARNIE)
 ARANŻACJA ELEMENTÓW ZIELONYCH (DRZEWA, KWIATY, ROŚLINY) NA CAŁEJ DZIAŁCE ARANŻACJA KRAJOBRAZU (STRUMYKI, OCZKA WODNE, RZECZKI, STAWIKI)
 OBJĘCIE CAŁEJ DZIAŁKI MONITORINGIEM

ETAP 3 (NAJWAŻNIEJSZY) - zaplecze dla podopiecznych:

BUDOWA I WYPOSAŻENIE PROFESJONALNEGO ZAPLECZA BEHAWIORYSTYCZNEGO (PSIE AGILITY)
 BUDOWA I WYPOSAŻENIE PROFESJONALNEGO ZAPLECZA REHABILITACYJNEGO (FIZJOTERAPIA, BIEŻNIA WODNA, BASEN)

BUDOWA 30-40 DOMKÓW DLA ZWIERZĄT, W KTÓRYCH PODOPIECZNI BĘDĄ PRZYGOTOWYWANI DO ADOPCJI
Mamy już pierwszy domek, w pierwotnym założeniu miał służyć nam jako domek przygotowujący psiaki do adopcji przy naszej lecznicy, a teraz został wzorem-prototypem dla całej psiej wioski, prezentuje się on tak, jak na załączonym zdjęciu, powielimy go w 40 egzemplarzach)








Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Miksiarz Koks - awatar

    Miksiarz Koks

    27.01.2024
    27.01.2024

    ♥️

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.11.2023
    05.11.2023

    KOCHAM WAS

  • Beata - awatar

    Beata

    29.10.2023
    29.10.2023

    Cała Ada jest cudowna. Pozdrawiam wszystkich ludzi z Ady i wszystkie mordki ❤️

  • Ania - awatar

    Ania

    17.10.2023
    17.10.2023

    😃

  • Żaneta - awatar

    Żaneta

    06.10.2023
    06.10.2023

    Trzymam kciuki ✊✊✊

1 266 469 zł  z 3 086 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 127 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 27 127

Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
NATALKA - awatar
NATALKA
65
Renata Aftyka - awatar
Renata Aftyka
50
Natalka - awatar
Natalka
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
100
OlaJ - awatar
OlaJ
50
bolonez zgoda - awatar
bolonez zgoda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij