Zbiórka Na bezpieczne, psie spanko - zdjęcie główne

Na bezpieczne, psie spanko

310 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Wiśniewska - awatar

Maja Wiśniewska

Organizator zbiórki

Każdy chciałby móc spać spokojnie, bez strachu, prawda? Również tyczy się to tych najmniejszych: naszych czworonożnych przyjaciół. Jednakże, na tę chwilę, spokojnymi nie można nazwać nocy dla trzech przekochanych psiaków: kilkunastoletnich Frytka i Odiego, oraz młodziutkiej Norki, zamieszkujących na podwórku, które otacza piękna, mazurska puszcza, niosąca jednak dla nich zagrożenie w postaci wilków... Jak to się zaczęło? Cała trójka to znajdki i podrzutki, które choć przygarnięte do naszej rodziny, nie mogą mieszkać w domu ze względu na dwójkę kolejnych adopciaków: kota i króliczkę. Żyły tu spokojnie przez lata, lecz teraz sytuacja uległa zmianie: choć może wydawać się to nieprawdopodobne, stały się celem okolicznych wilków, które bez strachu już dwukrotnie wtargnęły na podwórko, przyciągnięte możliwością łatwiej zdobyczy. Za pierwszym razem dwa wilki zostały przegnane od piesków przez domowników, zanim cokolwiek złego zdążyło się stać i sprawa ucichła, dając o sobie zapomnieć na kolejne dwa miesiące... Wilk jednak wrócił i około 4 nad ranem, 25 czerwca zaatakował Frytka, jednak nasz emeryt dzielnie walczył i dzięki szybkiej reakcji domowników, którzy znów wystraszyli nieproszonego gościa wyszedł z tego zupełnie bez szwanku, ku zaskoczeniu wszystkich. Ta sytuacja uświadomiła nam, że spokojne noce na skraju puszczy już się skończyły i musimy zrobić wszystko, by nasze psiaki były znowu bezpieczne.
Od czasu ataku, psiaki będą nocowały w garażu, co jednak nie jest dla nich sytuacją zbyt komfortową...  Dlatego właśnie chcemy prosić o pomoc, gdyż nasza sytuacja finansowa jest obecnie niezbyt przyjazna, również w wyniku kryzysu spowodowanego pandemią, a psiaki potrzebują komfortowych i przede wszystkim bezpiecznych kojców, które by uchronić je przed zagrożeniami muszą być podmurowane, wysokie i zadaszone, a to wiąże się również z wysokimi kosztami, niemożliwymi dla nas do zrealizowania. Wierzymy jednak, że w grupie siła i dzięki pomocy, choćby tej najmniejszej uda nam się zebrać fundusze lub materiały na bezpieczną przystań dla całej trójki. Kiedy zbiórka pozwoli na rozpoczęcie działań, będzie edytowana, a wszelkie postępy, paragony i faktury zostaną opublikowane. Jeszcze raz, w imieniu tych przekonanych kundelków prosimy o wszelką pomoc i z góry ogromnie dziękujemy, za każdą "cegiełkę".


W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt pod: [email protected]


310 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maja Wiśniewska - awatar

Maja Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Zosia - awatar
Zosia
10
jagoda Świeboda - awatar
jagoda Świeboda
50
Add alt here
Dołącz do listy
Tamara Lipiejko - awatar
Tamara Lipiejko
10
SYLWIA MAJEWSKA - awatar
SYLWIA MAJEWSKA
20
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
weronika górna - awatar
weronika górna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy
Kalina - awatar
Kalina
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail