Zbiórka Psiowóz Stowarzyszenia HAPPY DOG - zdjęcie główne

Psiowóz Stowarzyszenia HAPPY DOG

350 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Psiowóz Stowarzyszenia HAPPY DOG

Jesteśmy Happy Dog

Jesteśmy Stowarzyszeniem Happy Dog, pomagamy psom bezdomnym i w potrzebie. Stowarzyszenie zostało powołane przez miłośników psów, nie tylko swoich własnych. :)

Do naszej codziennej pracy potrzebujemy PSIOWÓZu, który jest naszym głównym narzędziem. Niestety obecny samochód, który mamy, zupełnie się do tego celu już nie nadaje...

Zdjęcie opisu zbiórki Psiowóz Stowarzyszenia HAPPY DOG

Do czego wykorzystujemy Psiowóz?

Psiowóz ma być samochodem, który ma służyć do transportu psów na domy tymczasowe oraz stałe. Służyć będzie także wizytom u lekarzy weterynarii i przewozom psów ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku na spacery wolontaryjne. Psów takich jak Oskar, którego widać na powyższym zdjęciu. Oskar od trzeciego miesiąca życia przebywa w schronisku. Dziś ma 6 lat i dopiero w sobotę był na pierwszym spacerze "na wolności.

Chcemy takie psy jak Oskar wozić do lasu na spacery, na akcje miejskie, żeby mogły poczuć trochę normalności i miłości, a ludziom pokazać, jakie fajne psiaki mieszkają w schroniskach i jak niewiele trzeba, żeby im pomóc.

Zdjęcie opisu zbiórki Psiowóz Stowarzyszenia HAPPY DOG

Pomóżcie nam kupić Psiowóz!

Niestety nasz poprzedni samochód już nie nadaje się do użytku, a na nowy nie mamy funduszy. Bez Psiowoza nie jesteśmy w stanie wykonywać naszej pracy. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc w zakupie nowego samochodu! 

Oczywiście kupimy samochód używany, nie na pokaz, który będzie spełniał wszystkie wymagania nasze i naszych psich podopiecznych.

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Komentarze


 • Bunia - awatar

  Bunia

  28.05.2016
  28.05.2016

  szczytny cel

  • Stowarzyszenie HAPPY DOG - awatar

   Stowarzyszenie HAPPY DOG - Organizator zbiórki

   29.10.2016
   29.10.2016

   Dziękujemy bardzo :)

 • Dmk - awatar

  Dmk

  05.02.2016
  05.02.2016

  Powodzenia!

  • Stowarzyszenie HAPPY DOG - awatar

   Stowarzyszenie HAPPY DOG - Organizator zbiórki

   20.04.2016
   20.04.2016

   Dzięki wielkie za serce :)

350 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Bunia - awatar
Bunia
20
Dominika - awatar
Dominika
10
Ewa - awatar
Ewa
10
Agata - awatar
Agata
50
Wojciech - awatar
Wojciech
20
Kuba - awatar
Kuba
50
Edyta - awatar
Edyta
100
Kuba - awatar
Kuba
50
Dmk - awatar
Dmk
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij