Zbiórka Na pomoc prawną dla PSNLiN - zdjęcie główne

Na pomoc prawną dla PSNLiN

26 300 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 371 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców - PSNLiN zostało powołane w związku z  sytuacją zdrowotną i podejmowanymi decyzjami z jakimi spotkaliśmy się w czasie tzw. pandemii koronawirusa SARS Cov-2. Od samego początku budziły nasze wątpliwości i coraz większy niepokój. Doświadczyliśmy upadku służby zdrowia nie tylko w sferze organizacyjnej ale także zaufania Polaków do zawodu lekarza. 

Wyrażając głośno nasze opinie i wątpliwości - na portalach społecznościowych czy poprzez podpisanie listu otwartego http://listlekarzy.pl/, a potem trzech apeli http://apelnaukowcowilekarzy.pl/ zaczęliśmy doznawać pierwszych prześladowań ze strony izb i sądów lekarskich.  Otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy wezwania na przesłuchania i groźby utraty prawa do wykonywania zawodu. 

Ale nie przestarszyliśmy się ryzyka, które nad nami zawisło i dalej szukaliśmy odpowiedzi, na nurtujące nas pytania, dlaczego decyzje rządu i tzw. ekspertów przez rząd wybranych doprowadzają do ruiny zdrowie i życie Polaków. 

Z dnia na dzień pojawiały się kolejne fakty, dane, statystyki i doniesienia potwierdzające nasze stanowisko, ale decydencji nadal trzymali się swojej nieuzasadnionej logicznie i nakowo narracji... Lekarz, który to widzi, nie może milczeć i my także nie milczeliśmy i milczeć nie będziemy. Pomimo, że spraw w izbach lekarskich i wezwań do sądów mamy coraz więcej, a niektórzy z nas mają już zawieszone prawo do wykonywania zawodu. 

Pociąga to za sobą koszty - w tym finasowe - dlatego zwracamy się do Was - drodzy sympatycy, pacjenci, walczący z nami ramię w ramię o wolność i prawdę - o pomoc finansową i wpłatę, która pozwoli nam dalej nieugięcie stawać w obronie etyki lekarskiej i prawdziwej misji zawodu lekarza,  opierającej się przede wszystkim na słowach PRIMUM NON NOCERE.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, na której publikujemy ważne doniesienia naukowe, aktualności, nagrania z naszych konferencji (za które też jesteśmy prześladowani) https://psnlin.pl/.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2023
  17.03.2023

  Dziękuję.

 • Slavi - awatar

  Slavi

  16.03.2023
  16.03.2023

  #WRONA stan wojenny PRL

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.2023
  28.02.2023

  Pozdro 600

 • TOMASZ FILIPIAK - awatar

  TOMASZ FILIPIAK

  15.02.2023
  15.02.2023

  Wspieram niezależnych lekarzy, którzy głoszą prawdę

 • Adam Bałaban - awatar

  Adam Bałaban

  29.12.2022
  29.12.2022

  Dziękuję, przywracacie nam wiarę w zawód lekarza :)

26 300 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 371 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 371

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Świnder - awatar
Grzegorz Świnder
50
Anna - awatar
Anna
100
Marz - awatar
Marz
50
Mirosław Rzechuła - awatar
Mirosław Rzechuła
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Albrzykowski - awatar
Grzegorz Albrzykowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Wrzeszcz - awatar
Iwona Wrzeszcz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij