Zbiórka żywcem pogrzebani chcą żyć!!! - miniaturka zdjęcia

żywcem pogrzebani chcą żyć!!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka żywcem pogrzebani chcą żyć!!! - zdjęcie główne

żywcem pogrzebani chcą żyć!!!

235 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Trzaskowska - awatar

Katarzyna Trzaskowska

Organizator zbiórki

Kochani, potrzebujemy waszej POMOCY!!!  My , TOZ we Włocławku zdecydowaliśmy że, pomożemy psiej rodzinie z Brześcia Kujawskiego.  Młody chłopak zmarnował sobie życie bestialskim czynem. Zakopał żywe szczenięta na polu koło swojego domu.  Zakopał 7 maluszków, odebrał matce i skazał na powolną śmierć z głodu i chłodu. Na wielogodzinną śmierć. Malutkie ciałka w mogile miały dość powietrza by walczyć z losem jaki zafundował im "człowiek". 

 Dobra dusza, świadek zdarzenia zaalarmował miejscowych stróży prawa. Ruszyła lawina pomyślnych zdarzeń. Policja, lekarz weterynarii i my wolontariusze towarzystwa opieki nad zwierzętami przyszliśmy z pomocą.  Chłopakowi postawiono zarzut znęcania się nad zwierzętami. Kara go nie ominie. 

  Szczenięta wraz z matką zostały umieszczone w domu tymczasowym. Pod troskliwą opieką rosną. Niestety 2 z 7 zakopanych szczeniąt ucierpiały na zdrowiu. Jedna sunia po dokarmieniu butelką odzyskała wigor. Druga malutka ( 4 razy mniejsza niż największy brat) doznała urazu oka w czasie zakopywania. Malutkie ciałko noworodka stoczyło walkę z infekcją. Powieki jeszcze się nie otworzyły. Malutka nie widziała światła dnia a już z uszkodzonego oka wylewała się ropa, a ciałem targała gorączka. W ciągu tygodnia stoczyła kolejną walkę o życie. 

   Utrzymanie jej na tym świecie wymaga ogromnego nakładu pracy. Ponosimy koszty związane z leczeniem i karmieniem jej specjalistycznym mlekiem co 2h również w nocy ( dziewczynka nie jest w stanie dopchać się do sutka, nie jest w stanie pobrać odpowiedniej ilości matczynego mleka). 

   Wszystkie szczenięta musimy zaszczepić i odrobaczyć to daje ok 100zł kosztów na pieska. Każdy piesek musi dostać przez minimum 6 tyg ( od 4 do 10 tyg - docelowy wiek gdy maluchy pójdą do adopcji) karmę dla szczeniąt. Sjesta wypija 1 puszkę mleka dla szczeniąt w tygodniu ( 4 za nami jeszcze 2 tyg) 1 puszka to 50zł. 

Matkę szczeniąt SABĘ 27 kg mix. owczarka niemieckiego również musimy nakarmić ( i to dobrze bo karmi 9 szczeniąt), odrobaczać i zaszczepić a do tego przed adopcją musi przejść zabieg sterylizacji. Koszty utrzymania tej rodzinki są naprawdę nie małe. Należy dodać czas, pracę, środki na dojazdy do lecznicy, środki do sprzątania, podkłady na siuśki itd, posłania.... 2000 zł to totalne minimum potrzebne na pierwszych 10 tygodni życia piesków.   


BŁAGAMY O WSPARCIE FINANSOWE. BEZ NIEGO NIE MOŻEMY POMAGAĆ. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aga M. - awatar

    Aga M.

    28.06.2017
    28.06.2017

    Grosik przelany. Mam też nadzieję, że oprócz kary więzienia ten parszywiec zostanie obciążony kosztami leczenia piesków i to z nawiązką.

235 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Trzaskowska - awatar

Katarzyna Trzaskowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Dorota Szymanowicz - awatar
Dorota Szymanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aga M. - awatar
Aga M.
20
Mateusz Strocki - awatar
Mateusz Strocki
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anna Tola - awatar
Anna Tola
10
Magdalena Brzozowska - awatar
Magdalena Brzozowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij