Zbiórka Stworzenie spokojnej przystani - miniaturka zdjęcia

Stworzenie spokojnej przystani Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stworzenie spokojnej przystani - zdjęcie główne

Stworzenie spokojnej przystani

56 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wiecha - awatar

Joanna Wiecha

Organizator zbiórki

Jestem zwyczajną osobą z nadzwyczajnymi potrzebami :)
Moim ogromnym marzeniem jest stworzenie domu tymczasowego, a także spokojnej przystani dla zwierząt wymagających specjalnej opieki, w tym takich, które już stoją jedną łapą na moście.. tym tęczowym.. Mam dom, posesję, pomieszczenia z potencjałem oraz spokojną okolicę.. Sama mam już kilka piesków, niestety nie będę mogła pomóc innym jeśli mi w tym nie pomożecie.. Brakuje mi środków na remont pomieszczeń, wykafelkowanie ich oraz ocieplenie, a także na podział posesji w taki sposób by stworzyć wybiegi dla przyszłych podopiecznych.. Przystosowanie pomieszczeń w taki sposób jest koniecznością, ponieważ trzeba zdać sobie sprawę ze specjalnych potrzeb starszaków oraz ich problemów zdrowotnych. Niestety ciągle porzuca się chore, słabsze, ślepe czy po prostu stare psy..
Niestety tak czasem bywa, że serce i empatia nie idą w parze z portfelem :)
Zainwestowałam w kupno domu z posesją, w remont, żeby dało się w nim mieszkać, ale niestety zabrakło na jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu- stworzenie możliwości pomagania. Dziś, niestety, jestem zmuszona przechodzić dalej gdy ktoś szuka tymczasowego schronienia dla niepotrzebnego dziadziusia z łańcucha lub powiadamiać gminę i odsyłać takiego do schroniska..
Pomóżcie mi odmienić los tych najbezbronniejszych.. Niech mogą ponownie uwierzyć w człowieka i otoczeni miłością odejść.

Nie jestem Fundacją, nie zbierałam, nie zbieram i nie planuję zbierać pieniążków w przyszłości.
Jestem aktywna zawodowo i brakuje mi środków wyłącznie na remont i postawienie wybiegów. 


I'm an ordinary person with extraordinary needs :)
My dream is to create a temporary home and a quiet shelter for animals requiring special care, including those that already have one paw on the bridge..this rainbow.. I have a house, a property, a potential rooms and a peaceful place. There are already a few dogs, unfortunately I will not be able to help others  if you do not help me. I do not have the resources to repair the rooms, tuck them up and warming up, and to divide the property in such a way to create catwalks for future guests. The way is a must beacouse you need to realize  the special needs of the elderly and their health problems. Sadly, the sick, the weaker, the blind, or just the old dogs are abandoned.
Unfortunately, sometimes it happens that heart and empathy do not go hand in hand with a wallet :)
I invested in the purchase of a house with a property, a refurbishment to be able to live in it, but unfortunately ran out of one of the most important things in my live- creating the ability to help. Today, unfortunately, I am forced to go further when someone is looking for temporary place for unnecessary running from the chain or notifying the municipality and sending such to the hostel.
Help me to change the fate on the most insecure.. May they again believe in men and surrounded by love to leave.

I am not a foundation, I have not collected, I am not collecting and I do not plan to collect money in the future.
I am working profesionally and I collect for renovations and catwalks.

Please remember that every penny counts!
If you can not help please share!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
56 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wiecha - awatar

Joanna Wiecha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dexter :) - awatar
Dexter :)
50
Aneta - awatar
Aneta
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij