Beata Górka - awatar

Beata Górka

Organizator zbiórki

Postanowiliśmy tu napisać do czego dążymy, co jest dla nas ważne, co chcielibyśmy zmienić, żeby życie psów w Polsce stało się przyjemniejsze. W naszej fundacji "Duch Leona" schronienie najczesciej znajduja owczarki kaukaskie, srodkowoazjatyckie, zdarzaja sie tez leonbergery i owczarki anatolijskie, plus psy w typie w/w. Nie sa to popularne rasy, nie sa to slodkie male pieski do torebki. To psy po przejsciach, ale majace nadal chec do zycia i wiele milosci do obdarowania, caly czas ufne w stosunku do czlowieka. Zapraszamy na nasza strone : https://web.facebook.com/fundacjaduchleona/ 

Żeby dziesiątki tysięcy tych zwierząt nie wypełniały schronisk, żeby nie były wyrzucane, wieszane, topione ale też, żeby nie cierpiały, w tzw domowym zaciszu, z powodu niewiedzy właścicieli. Możemy to osiągnąć jedynie za pomocą edukacji. Zwiększając świadomość pojedynczych osób, a co za tym idzie, zwiększając świadomość społeczeństwa. Wierzymy, że wiedza w połączeniu z empatią sprawi, że ludzie nie będą bezmyślnie oddawali psów do schronisk, wyrzucali z samochodów i pozbywali się ich w przeróżne sposoby, a zrozumienie ich zachowań, potrzeb i odpowiedzialności za wzięte zwierzę, poprawi znacznie jakość naszego wspólnego życia.

Beata Górka - awatar

Beata Górka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Małgorzata Siembida - awatar
25
Małgorzata Siembida

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.