Zbiórka Psy na Paluchu - zdjęcie główne

Psy na Paluchu

40 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kalinowska - awatar

Kamila Kalinowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Kamila Kalinowska i pomagam w Schronisku na Paluchu jako jedna z wolontariuszek. Od około dwóch lat zajmuję się organizowaniem zbiórek pieniężnych na rzecz zwierząt. Większość z nich odbyła się w plenerze, tym razem postanowiłam spróbować tutaj.  


- Zbieramy pieniądze na podstawowe potrzeby: karma, legowiska, koce, ręczniki, mise, smyczy, zabawki, oraz szczotki do pielęgnacji sierści. W tej zbiórce skupiamy się na psach.


- Jako iż pomagam w schroniskach już od paru lat, na co dzień bardzo porusza mnie bieda tych zwierzaków. Widzę jak daleko im do tego, żeby mieć lepsze życie. Organizując takie zbiórki nie tylko ja mogę im pomóc, ale również każdy kto zdecyduje się wpłacić choćby złotówkę na nasz cel, co sprawia że pojawia się nadzieja. Mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. A więc nie pozwólmy jej umrzeć, lecz przeobraźmy ją w piękny gest dla psiaków o wielkich sercach, czekających na naszą pomoc.


Każde wsparcie się liczy i docenimy twój gest, a w szczególności nasi mali podopieczni! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kalinowska - awatar

Kamila Kalinowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Kuba Barcik - awatar
Kuba Barcik
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij