Zbiórka Zbiórka na zwierzaki! - zdjęcie główne

Zbiórka na zwierzaki!

1 752 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Mróz - awatar

Paulina Mróz

Organizator zbiórki

Dzień dobry!
Razem z koleżanką - Anią - ratujemy od roku bezdomne zwierzaki (w różnych konfiguracjach ludzkich - same i z pomocą innych osób - pomagamy futrzakom od ok 5 lat). Działamy jako osoby prywatne, hobbystycznie, pod skrzydłami fundacji Temida - Rzecznik Praw Zwierząt, która udzieliła nam subkonta do wpłat (informację na ten temat można zaleźć na stronie fundacji, KRS: 0000630618). Wszystkie fundusze zostaną przeznaczone TYLKO i WYŁĄCZNIE na zwierzęta - z tytułu naszej działalności nie pobieramy żadnych środków finansowych, działamy wolontaryjnie i bez wynagrodzenia, jeśli nie mamy wsparcia od darczyńców, same kupujemy wszystko - od niezbędnych akcesoriów po karmę.
Dzięki subkontu mamy możliwość opłacania kastracji i sterylizacji, szczepień, odrobaczania, a także wszelkich niezbędnych zabiegów weterynaryjnych naszych zwierzaków. Ratujemy psy i koty - często są to zwierzęta po wypadkach komunikacyjnych - z połamanymi kończynami, po amputacjach.
Na obecną chwilę brakuje nam funduszy na wszystko - subkonto jest nowe, nie mamy pieniędzy nawet na 1 sterylizację i poważnie myślimy nad zakończeniem działalności, ponieważ nie stać nas na utrzymywanie zwierzaków z własnej kieszeni - każda z nas ma kilka własnych, również wyratowanych lub adoptowanych zwierząt.
Obecnie (na dzień 27.03.2017) mamy pod opieką 9 zwierzaków widocznych na zdjęciu - natomiast sytuacja zmienia się u nas z dnia na dzień, co chwila pojawia się jakaś nowa bieda do ratowania. Ustawiona suma da nam poczucie bezpieczeństwa, że możemy ruszać z dalszą pomocą, i że damy sobie radę.
Za każdą, najmniejszą nawet wpłatę bardzo dziękujemy!
Dziękują również zwierzaki: Aisza, Bąbel, Milenka, Peggy, Gandalf, Hania, Inka, Bajka i Kostuś.
Wszystkie zwierzaki są do adopcji - zapraszamy również na naszą stronkę adopcyjną na Facebooku pod nazwą: Psy - pilne adopcje.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pomocników - Paula i Ania.

AKTUALIZACJA: 25.05 -->  Aisza, Bąbel, Milenka, Gandalf, Hania, Inka, Bajka i Kostuś zostały adoptowane. Stan liczbowy naszych zwierzaków zwiększył się do... 24!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Mróz - awatar

  Paulina Mróz

  25.05.2017
  25.05.2017

  AKTUALIZACJA: 25.05 --> Aisza, Bąbel, Milenka, Gandalf, Hania, Inka, Bajka i Kostuś zostały adoptowane. Niestety stan liczbowy naszych zwierzaków zwiększył się do... 24!!! Faktura zbiorcza - za dotychczasowe leczenie, szczepienie, sterylizacje i kastracje naszych zwierząt - opiewa na 1948 zł. Od marca nie udało nam się zebrać wymarzonej kwoty, a już wiemy, że... właściwie nawet, gdyby się udało - trzeba by zaczynać zbiórkę od nowa :(

  Zdjęcie aktualizacji 5 179

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2017
  01.05.2017

  Powodzenia!

  • Paulina Mróz - awatar

   Paulina Mróz - Organizator zbiórki

   25.05.2017
   25.05.2017

   Dziękujemy!

 • Gabi - awatar

  Gabi

  30.03.2017
  30.03.2017

  Pomagajmy naszym małym czworonogom☺

 • Ania B - awatar

  Ania B

  30.03.2017
  30.03.2017

  Nie wiele, ale zawsze coś :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2017
  29.03.2017

  Niech Ci którzy maja dobre serca i środki pomogą tym którzy kochają nas bez względu na powyższe .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2017
  28.03.2017

  Dla zwierzaczkow ❤

1 752 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Mróz - awatar

Paulina Mróz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Dorota - awatar
Dorota
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kusz - awatar
Kusz
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Emilia - awatar
Emilia
20
Emilia Mielczarek - awatar
Emilia Mielczarek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij