Zbiórka Zbiórka na zwierzaki! - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na zwierzaki!

Zbiórka Zbiórka na zwierzaki! - zdjęcie główne

Zbiórka na zwierzaki!

1 752 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Mróz - awatar

Paulina Mróz

Organizator zbiórki

Dzień dobry!
Razem z koleżanką - Anią - ratujemy od roku bezdomne zwierzaki (w różnych konfiguracjach ludzkich - same i z pomocą innych osób - pomagamy futrzakom od ok 5 lat). Działamy jako osoby prywatne, hobbystycznie, pod skrzydłami fundacji Temida - Rzecznik Praw Zwierząt, która udzieliła nam subkonta do wpłat (informację na ten temat można zaleźć na stronie fundacji, KRS: 0000630618). Wszystkie fundusze zostaną przeznaczone TYLKO i WYŁĄCZNIE na zwierzęta - z tytułu naszej działalności nie pobieramy żadnych środków finansowych, działamy wolontaryjnie i bez wynagrodzenia, jeśli nie mamy wsparcia od darczyńców, same kupujemy wszystko - od niezbędnych akcesoriów po karmę.
Dzięki subkontu mamy możliwość opłacania kastracji i sterylizacji, szczepień, odrobaczania, a także wszelkich niezbędnych zabiegów weterynaryjnych naszych zwierzaków. Ratujemy psy i koty - często są to zwierzęta po wypadkach komunikacyjnych - z połamanymi kończynami, po amputacjach.
Na obecną chwilę brakuje nam funduszy na wszystko - subkonto jest nowe, nie mamy pieniędzy nawet na 1 sterylizację i poważnie myślimy nad zakończeniem działalności, ponieważ nie stać nas na utrzymywanie zwierzaków z własnej kieszeni - każda z nas ma kilka własnych, również wyratowanych lub adoptowanych zwierząt.
Obecnie (na dzień 27.03.2017) mamy pod opieką 9 zwierzaków widocznych na zdjęciu - natomiast sytuacja zmienia się u nas z dnia na dzień, co chwila pojawia się jakaś nowa bieda do ratowania. Ustawiona suma da nam poczucie bezpieczeństwa, że możemy ruszać z dalszą pomocą, i że damy sobie radę.
Za każdą, najmniejszą nawet wpłatę bardzo dziękujemy!
Dziękują również zwierzaki: Aisza, Bąbel, Milenka, Peggy, Gandalf, Hania, Inka, Bajka i Kostuś.
Wszystkie zwierzaki są do adopcji - zapraszamy również na naszą stronkę adopcyjną na Facebooku pod nazwą: Psy - pilne adopcje.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pomocników - Paula i Ania.

AKTUALIZACJA: 25.05 -->  Aisza, Bąbel, Milenka, Gandalf, Hania, Inka, Bajka i Kostuś zostały adoptowane. Stan liczbowy naszych zwierzaków zwiększył się do... 24!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Paulina Mróz - awatar

  Paulina Mróz

  25.05.17
  25.05.17

  AKTUALIZACJA: 25.05 --> Aisza, Bąbel, Milenka, Gandalf, Hania, Inka, Bajka i Kostuś zostały adoptowane. Niestety stan liczbowy naszych zwierzaków zwiększył się do... 24!!! Faktura zbiorcza - za dotychczasowe leczenie, szczepienie, sterylizacje i kastracje naszych zwierząt - opiewa na 1948 zł. Od marca nie udało nam się zebrać wymarzonej kwoty, a już wiemy, że... właściwie nawet, gdyby się udało - trzeba by zaczynać zbiórkę od nowa :(

  Zdjęcie aktualności 5 179

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.17
  01.05.17

  Powodzenia!

  • Paulina Mróz - awatar

   Paulina Mróz - Organizator zbiórki

   25.05.17
   25.05.17

   Dziękujemy!

 • Gabi - awatar

  Gabi

  30.03.17
  30.03.17

  Pomagajmy naszym małym czworonogom☺

 • Ania B - awatar

  Ania B

  30.03.17
  30.03.17

  Nie wiele, ale zawsze coś :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.17
  29.03.17

  Niech Ci którzy maja dobre serca i środki pomogą tym którzy kochają nas bez względu na powyższe .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.17
  28.03.17

  Dla zwierzaczkow ❤

1 752 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Mróz - awatar

Paulina Mróz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Dorota - awatar
Dorota
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kusz - awatar
Kusz
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Emilia - awatar
Emilia
20
Emilia Mielczarek - awatar
Emilia Mielczarek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij