Zbiórka Ratujemy ptaki - zdjęcie główne

Ratujemy ptaki

1 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Edit 2023: kwota zbiórki została podniesiona do 2000 zł, gdyż cały czas trafiają do nas ptaki w potrzebie. 

Zbiórka ta ma na celu zebranie funduszy na ratowanie ptaków. Na zakup karmy oraz opłacenie konsultacji weterynaryjnych. 

Jesteśmy proszeni o pomoc dla piskląt czy ptakach po wypadkach. W profesjonalny sposób pomagamy skrzydlatym przyjaciołom. Posiadamy także zgodę Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska na udzielanie pomocy dzikim zwierzętom objętych częściową ochroną gatunkową, w tym także ptaków. 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych interwencji. 

Najczęściej interweniujemy w przypadku gołębi miejskich. Trafiają do nas chore, brudne, śmierdzące. Wszystkie otrzymują niezbędną pomoc.

Pustułka - z uszkodzonym skrzydłem i nogą. Obecnie trwają konsultacje ze specjalistami, gdyż póki co, ptak nie może zostać wypuszczony na wolność. 

 Podlot dzięcioła dużego, wyciągnięty z pyska kota. Został już wypuszczony na wolność. 

Pisklęta jaskółek. Gniazdo spadło,  ich matka zginęła.

A jaskółki potem wyglądały tak :) 

Interwencja z 2019 roku. Sowa uszata z przebitym okiem. Została przekazana do specjalistycznego ośrodka, gdyż nie mogła zostać wypuszczona na wolność.

Często udzielamy także pomocy synogarlicom. Zazwyczaj ptaki te są mijane na ulicy, obojętnie. My karmimy, jeśli zachodzi potrzeba, leczymy. Gdy wszystko jest w porządku, mogą pofrunąć w świat! 

I pisklę sikorki modraszki, które trafiło do nas w ostatnich dniach. 

Bardzo prosimy Państwa o pomoc! Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  28.05.2023
  28.05.2023

  I kolejny ptasi pacjent z tarnowskiego rynku. Tym razem uraz skrzydła, ale jesteśmy pełni optymizmu i wierzymy, że niedługo gołąb zostanie wypuszczony.

  Zdjęcie aktualizacji 121 526

Komentarze


 • Lucyna Krzyczmonik - awatar

  Lucyna Krzyczmonik

  03.07.2020
  03.07.2020

  Wspierajmy tych, którzy czynią świat piękniejszym :)

  • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

   OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - Organizator zbiórki

   21.07.2020
   21.07.2020

   Razem zmieniamy świat :)

1 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 32

Emilia Fijałkowska - awatar
Emilia Fijałkowska
35
Kinia - awatar
Kinia
10
Edyta - awatar
Edyta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz C - awatar
Grzegorz C
100
Daria Zielińska - awatar
Daria Zielińska
15
Mateusz R - awatar
Mateusz R
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij