Zbiórka NaNowyRokNaPomocTymczasom - zdjęcie główne

NaNowyRokNaPomocTymczasom

4 364 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Faktura z 31/12/2021

„Szare Bure NiePonure Tymczasy U Magdy” to miejsce gdzie staramy się czynić cuda dla kociaków ❤️

https://www.facebook.com/Tymczasy-u-Magdy-Szare-Bure-NiePonure-860358007696085/

Zapraszam do obserwacji ☺️

Na wstępie napisze , ze się bardzo boję co będzie 🥺 W grudniu stanęły nawet bazarki charytatywne . Podwyżki życia ludzi spowodowały znaczny spadek pomocy . Te podwyżki dotyczą wszystkich a wielokrotnie mocniej dotykają one osoby pomagające 😞 Już wiem , ze czekają mnie podwyżki w lecznicach . W pomocy nie chodzi tak bardzo o wysokość wpłat ( aczkolwiek cuda i wpłaty duże mocno ratują sytuacje ) to napisze , ze chodzi o ilość osób chcących pomagać . Bo zawsze łatwiej wiele osób po mniejszych kwotach niż pojedyncze osoby duże wpłaty . Dlatego proszę zawsze udostepniajcie , zaangażujcie innych . Prawda jest taka , ze pomoc bez wsparcia ludzi - moja pomoc nie będzie istniała . Bo załóżmy nawet , ze zaciągnę pożyczkę na kwotę 12 tys … to kwota , która da kociakom utrzymanie ja jakieś 2/3 miesiące ale jak wydarzy się jakiś dramat to już jest koniec pomocy . Niestety ale większość z nas to zwykli ludzie , pracujący na etacie i zarabiający poniżej średniej krajowej i tak tez mam ja 😞 Cały los kociaków leży w dłoniach ludzi dobrej woli. W budżetach domowych cudow nie ma . Tutaj nie zdarza się , ze nagle pracodawca przeleje nam dwie wypłaty . Dlatego prośba do Was o pomoc kociakom z Wołomina i okolic ale nie rzadko nawet dalekich okolic odległych od setki km . 


Zbiórka powstaje na utrzymanie kociaków od Nowego Roku . Niestety ale ostatnie miesiące roku 2021 nie rozpieszczały mnie 🥺 Zmutowane Kalici , Szczęściarz po Wypadku , Animek i Fip , Fuku plazmocytarne i nieszczęsna PANLEUKOPENIA 😓 Plaga tych nieszczęśc kosztowała kilkadziesiąt tysięcy . Przez te wszystkie wydarzenia są tyły w opłatach , bieżące utrzymanie kosztuje bardzo dużo bo samo żywienie i żwir to około 2,5 - 3,5 tys zł plus dodatkowe koszty związane z leczeniem ( faktury na około 3-5 tysięcy miesięcznie No chyba , ze dochodzą szpitale wówczas koszta generują się na poziomie 7 tysięcy i więcej ) , chemia , opłaty za wodę , prąd ( pranie robię średnio 10 razy w tygodniu i więcej ponieważ kociaki bardzo brudzą wszelkie kocyki , legowiska ale niestety nasze rzeczy) , transporty . 

Aby zachować płynność pomocy i moc efektywnie działać to tak realnie potrzebuje stałych środków miesięcznych na utrzymanie tych działań . Niestety jest słabo bardzo ponieważ kiedy nie ma dramatów , które chwytają za serce to naprawdę bardzo ciężko o wsparcie . A przecież po za tym , ze w dramacie potrzeba Np od ręki 10 tys złotych i kwota rośnie to po takim dramacie wracamy do dnia powszedniego gdzie kociaki nadal żyją i generują duże koszta 😞


Napisze Wam , ze ciężko się pomaga. Ludzie rzadaja a nie proszą , stawiają pod ściana kiedy chcą uzyskać pomoc dla znalezionego kota . Ja się zwykle lituje ale potem odbija się to mocno 😣 Bo maluchy powietrzem niestety nie żyją . 

Mam takie marzenie , ze kiedyś będzie bezpieczeństwo finansowe , ze będzie jakieś zaplecze by nie żyć w ciągłym stresie czy na pewno starczy na wszystko . 

Pomagam kociakom od 2016 roku i przez te lata udało się uratować około 400 Kotow ... wiem , ze warto pomagać ale do dalszej pomocy potrzebuje Was ❤️🙏🏼


Pomóżcie pomagać - proszę .


Magda i burasy 😻

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    21.01.2022
    21.01.2022

    😘

4 364 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Joanna Czerniawska - awatar
Joanna Czerniawska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Emilia - awatar
Emilia
10
Monika - awatar
Monika
50
Napierała Dagmara - awatar
Napierała Dagmara
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna B - awatar
Katarzyna B
20
Ola N - awatar
Ola N
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij