Zbiórka Pomoc dla psów z interwencji - zdjęcie główne

Pomoc dla psów z interwencji

140 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Trudna interwencja w pseudohodowli

Kilka dni trwała próba odebrania zwierzat na skraju wycieńczenia z pseudohodowli w miejscowosci Puszczykowo/gmina Kamień.

Niektóre psy były w stanie agonalnym, po innych pozostaly szczątki. Psy przebywały w pseudohodowli, gdzie od dłuższego czasu trwała ich masowa eksterminacja. Szczenięta zabierał hurtowo handlarz, a wycieńczone suki konały w męczarniach. Martwe zwierzęta były porozrzucane na tyłach gospodarstwa, zwłoki niektórych były częściowo zwęglone...

Sprawą zajmowała się Pani Roma, miejscowa działaczka, ktora odkryła przypadkowo makabryczne znalezisko. Reportaż o tej sprawie był emitowany w telewizji. 

Do Fundacji Jamniki Niczyje przyjechało cudem odebrane 12 psów. W tym jedna wycieńczona suka, która obecnie przebywa w klinice pod kroplówkami. Ma 8 szczeniąt. Mamy nadzieję, że suczka przeżyje. Pieski są kilkudniowe.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla psów z interwencjiZdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla psów z interwencji

Jamniczek Szogun

Jest to piesek w najpilniejszej potrzebie.

Szukamy mu domu tymczasowego a najlepiej adopcyjnego. Dawno nie widzieliśmy tak smutnego psa. Jamniczek podchodzi i wtula łebek, patrzy w oczy, szuka pomocy i ciepła.

Serce pęka jak się patrzy na niego. 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla psów z interwencji

Mamusia z dziećmi

Mamusia grzejąca swoje maluchy i my w roli zastępczej matki - karmicielki. Cała noc spędziliśmy na czuwaniu i karmieniu, ale daliśmy radę

Szczeniaczki dostają mleko na żądanie. Imitujemy im normalne karmienie. Nie wiem czy szczylki są zorientowane że dostają smoka butelki. Mama je grzeje, pielęgnuje, wyczynia z nimi różne kombinacje a mleko płynie z butli.

Wszytko się zgadza.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla psów z interwencjiZdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla psów z interwencji

Wszystkie pieski są przekochane, zgrane - żaden nie sprawia kłopotów. Bardzo potrzebują człowieka - kiedy się do nich podchodzi, po prostu się wlepiają. Zero agresji, ciągle jednak widać smutek.

Podejrzewamy, że psiaki mogą pochodzić z kradzieży. Wszystkie są zsocjalizowane, pięknie chodzą na smyczy, w kontakcie z człowiekiem szybko się otwierają - pragną tego kontaktu.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla psów z interwencji

Potrzebna pilna pomoc!

Prosimy Państwa o pomoc finansową - to kolejne psy w fundacji, a pomocy potrzebują bardzo pilnej.

Pieski wymagają szczepień, odrobaczenia, leczenia, zabiegów sterylizacji, kastracji. To wszystko wielkie koszty. Wszystkie psy sa chore, zaniedbane, wycieńczone - zabrane z łańcuchów. 

Szczenięta muszą miec zapewniony system profilaktyki - mleko, podkłady i inne. Suka karmiąca wymaga specjalistycznej karmy - puszka 14 zł / 400 gram. Dodatkowo pieski przebywaja w domowym hoteliku. To też duże koszty. Jeśli znajdą się domy tymczasowe to umieścimy je w nich, ale narazie każdy wymaga dokładnej diagnostyki i leczenia.

Prosimy o pomoc, bo sami nie damy rady!

140 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Barbara - awatar
Barbara
20
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Daniel - awatar
Daniel
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Ewa - awatar
Ewa
10
Urszula - awatar
Urszula
5
Dominika - awatar
Dominika
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Gabriela - awatar
Gabriela
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij