Zbiórka 28 kotów potrzebuje karmy! - zdjęcie główne

28 kotów potrzebuje karmy!

20 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Katarzyna Gałęziewska - awatar

Katarzyna Gałęziewska

Organizator zbiórki

Kochani...kotom pomagam od zawsze.  Obecnie pod moją opieką znajduje się 28 kotów z czego 16 kotów jest w domu, albo z racji swojej niepełnosprawności, albo z racji tego, że nie mogą żyć wolno z powodu przebytych ciężkich  chorób, takich jak silna Herpes- czy Kaliciwiroza, czy inne. 

Większość kotów kastrowałam i sterylizowałam ze środków własnych. Wśród nich są koty niewidome,

niedowidzące, głuche, bez łapki, po amputacji główki kości udowej, z tzw. małooczem itp. Ile wkładu, zaangażowania, stresu wymaga taka praca, wiedzą zapewne Ci, którzy na co dzień robią to, co ja. Praca na rzecz zwierząt i ratowanie ich, daje przeogromną satysfakcję, ale taka liczba  kotów powoduje także niestety dziury w kieszeniach. Potrzebna jest nam karma, żwirek - to jest najważniejsze.  Koszt samej karmy miesięcznie to 1500 zł. Kochani moi, za każdą złotówkę, wszystkim zwierzolubom, ludziom dobrej woli, wszystkim Wam pomagającym, a także każdemu z osobna, będę w imieniu naszych braci mniejszych przeogromnie wdzięczna. Bardzo chętnie zamiast pieniędzy przyjmiemy także każdą ilość karmy. Adres do wysyłki chętnie podam na Priv. Wszystkie wydatkowane pieniądze zostaną rozliczone przy pomocy faktur, które będą Państwu systematycznie udostępniać.

Przyjęte jest w naszym kraju niestety, że zwierzęta powinny radzić sobie same. Ja uważam, że ludzie, owszem sobie zawsze poradzą, jeśli nie sami to z pomocą innych, jednak niepełnosprawne zwierzę niezauważone, pominięte ludzką obojętnością, szczególnie niepełnosprawne, po prostu umrze bez naszej pomocy. Nie bądźcie obojętni. Pomagajmy im wszyscy. Już teraz z góry dziękuję za otwarcie Waszych Serc na pomoc, dla kotków, którymi się opiekuję. Dziękuję za każdą najmniejszą wpłatę

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Gałęziewska - awatar

  Katarzyna Gałęziewska

  18.09.2019
  18.09.2019

  Faktura Vat

  Zdjęcie aktualizacji 37 306

20 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Katarzyna Gałęziewska - awatar

Katarzyna Gałęziewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij