Zbiórka 28 kotów potrzebuje karmy! - zdjęcie główne

28 kotów potrzebuje karmy!

20 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gałęziewska - awatar

Katarzyna Gałęziewska

Organizator zbiórki

Kochani...kotom pomagam od zawsze.  Obecnie pod moją opieką znajduje się 28 kotów z czego 16 kotów jest w domu, albo z racji swojej niepełnosprawności, albo z racji tego, że nie mogą żyć wolno z powodu przebytych ciężkich  chorób, takich jak silna Herpes- czy Kaliciwiroza, czy inne. 

Większość kotów kastrowałam i sterylizowałam ze środków własnych. Wśród nich są koty niewidome,

niedowidzące, głuche, bez łapki, po amputacji główki kości udowej, z tzw. małooczem itp. Ile wkładu, zaangażowania, stresu wymaga taka praca, wiedzą zapewne Ci, którzy na co dzień robią to, co ja. Praca na rzecz zwierząt i ratowanie ich, daje przeogromną satysfakcję, ale taka liczba  kotów powoduje także niestety dziury w kieszeniach. Potrzebna jest nam karma, żwirek - to jest najważniejsze.  Koszt samej karmy miesięcznie to 1500 zł. Kochani moi, za każdą złotówkę, wszystkim zwierzolubom, ludziom dobrej woli, wszystkim Wam pomagającym, a także każdemu z osobna, będę w imieniu naszych braci mniejszych przeogromnie wdzięczna. Bardzo chętnie zamiast pieniędzy przyjmiemy także każdą ilość karmy. Adres do wysyłki chętnie podam na Priv. Wszystkie wydatkowane pieniądze zostaną rozliczone przy pomocy faktur, które będą Państwu systematycznie udostępniać.

Przyjęte jest w naszym kraju niestety, że zwierzęta powinny radzić sobie same. Ja uważam, że ludzie, owszem sobie zawsze poradzą, jeśli nie sami to z pomocą innych, jednak niepełnosprawne zwierzę niezauważone, pominięte ludzką obojętnością, szczególnie niepełnosprawne, po prostu umrze bez naszej pomocy. Nie bądźcie obojętni. Pomagajmy im wszyscy. Już teraz z góry dziękuję za otwarcie Waszych Serc na pomoc, dla kotków, którymi się opiekuję. Dziękuję za każdą najmniejszą wpłatę

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Gałęziewska - awatar

  Katarzyna Gałęziewska

  18.09.2019
  18.09.2019

  Faktura Vat

  Zdjęcie aktualizacji 37 306

20 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gałęziewska - awatar

Katarzyna Gałęziewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij