Zbiórka Pomoc dla Tomka, Grzesia i Jacka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Tomka, Grzesia i Jacka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Tomka, Grzesia i Jacka - zdjęcie główne

Pomoc dla Tomka, Grzesia i Jacka

122 452 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 828 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Dębowska - awatar

Karolina Dębowska

Organizator zbiórki

DZIĘKUJEMY ZA TAK DUŻE ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ. CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY, ALE JEŚLI KTOŚ JESZCZE CHCIAŁBY POMÓC, TO OCZYWIŚCIE ZBIERAMY DALEJ. 

SERCA LUDZKIE NIE MAJĄ GRANIC - BARDZO DZIĘKUJEMY!

Tomek jest wspaniałym Tatą Grzesia i Jacka. Grześ ma trzy i pół roku, a Jacuś jest noworodkiem. Żoną Tomka, a Mamą chłopców była Marta. Była… To słowo, które wciąż z niedowierzaniem wypowiadają wszyscy, którzy znali Martę.

Marta, Martusia była oddaną Żoną i Mamą, ale również cenioną nauczycielką, która kochała ludzi i matematykę. Koleżanki i koledzy z pracy, uczniowie oraz ich rodzice wspominają Martę jako szczerze uśmiechniętą, bardzo życzliwą osobę, która zawsze miała czas dla drugiego człowieka. Marta nauczała w klasach matematycznych – eksperymencie pedagogicznym, a Jej uczniowie osiągali duże sukcesy matematyczne na skalę Polski. Marta potrafiła nauczać, zarażać swoją matematyczną pasją, ale też zrozumieć, doradzić. Cechowały ją duża wrażliwość i łagodność do uczniów, które zachwycały wszystkich. Marta rozwijała też swoją pasję do matematyki, pracując w czasopiśmie popularnonaukowym.

Marta i Tomek razem wychowywali swojego ukochanego Synka Grzesia. Uwielbiali z nim podróżować oraz muzykować. Kiedy dowiedzieli się, że na świecie pojawi się ich drugi Synek, cieszyli się bardzo i z niecierpliwością oczekiwali jego narodzin.

Ten szczęśliwy dzień nastał 23.04.2023 r. – Marta urodziła pięknego Synka Jacka. Od razu podzieliła się tą nowiną ze wszystkimi bliskimi. My, znajomi, nie mogliśmy się doczekać, kiedy odwiedzimy całą szczęśliwą Czwórkę.

Po kilku dniach stało się jednak coś, czego nie spodziewał się nikt. Marta została zabrana z domu przez karetkę i niestety już do niego nie wróciła… Zmarła nagle 27.04.2023 r. wskutek powikłań poporodowych  (wstrząs septyczny).

Ta tragiczna wiadomość zaskoczyła wszystkich. Każdy z nas bardzo tęskni za Martą i nie dowierza, że ta wspaniała 31-letnia Osoba nie jest już wśród nas.

Jako znajomi Tomka i Marty jesteśmy niezwykle poruszeni tą sytuacją, stąd organizujemy tę zbiórkę, aby każdy, kto chce wesprzeć rodzinę Marty – Tomka i dwóch małych synków – miał taką możliwość.

Pieniądze nie zastąpią Żony i Mamy, ale mogą chociaż trochę pomóc w sprawach życia codziennego.

Tomek to wspaniały tata, który z oddaniem zajmuje się swoimi synkami. Zasługują oni na wszystko, co dobre, mimo iż obecnie runął im świat.

Zbiórkę organizujemy za zgodą Tomka. 

Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2023
  12.06.2023

  Bożej Opieki i dobrych ludzi na Waszej drodze życia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2023
  30.05.2023

  Powodzenia i dużo sił dla Was

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2023
  30.05.2023

  Tomku, całym sercem jesteśmy z Wami w tych trudnych chwilach.

 • Daniel - awatar

  Daniel

  30.05.2023
  30.05.2023

  Powodzenia

 • Ania Cz. - awatar

  Ania Cz.

  29.05.2023
  29.05.2023

  Dużo siły dla Was chłopaki!

122 452 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 828 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Dębowska - awatar

Karolina Dębowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 828

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patryk Szumilas - awatar
Patryk Szumilas
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Łukasz - awatar
Łukasz
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij