Zbiórka Irish Setter Itiano need help!!! - miniaturka zdjęcia

Irish Setter Itiano need help!!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Irish Setter Itiano need help!!! - zdjęcie główne

Irish Setter Itiano need help!!!

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Cami Wyborna - awatar

Cami Wyborna

Organizator zbiórki

Itiano. Setter Irlandzki ,w październiku 2018 przeżył ciężki wypadek samochodowy.Ma tylko 3 lata .Jego Pani to moja znajoma z Włoch. Wydała już wszystkie możliwe pieniądze na jego operacje kręgosłupa oraz rehabilitację. Teraz wynika z opisu ,że piesek ma porażony nerw nadgarstka i należy amputować mu łapkę.Nie chcemy do tego dopuścić! Ma okropna ranę,która poprzez niewydolność krążenia niestety się nie goi. Chcemy zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz ratowania tego cudnego psa. Ja pomagam jak tylko mogę ,kochani ,liczy się każda złotówka na ratowanie łapki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Cami Wyborna - awatar

  Cami Wyborna

  16.07.2019
  16.07.2019

  Potrzebujemy każdej złotówki! Prosimy łącznie z właścicielką o wszystko,co może pomóc psu . Sytuacja jest ciężka.Chcemy wybrać się do UK do kliniki Fitzpatrick. Protokół pomoc ,ratunek dla psa. 😥

  Zdjęcie aktualizacji 34 298

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Cami Wyborna - awatar

Cami Wyborna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij