Zbiórka Zawieszone ziemniaki- 4-ty trans - miniaturka zdjęcia

Zawieszone ziemniaki- 4-ty trans Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zawieszone ziemniaki- 4-ty trans - zdjęcie główne

Zawieszone ziemniaki- 4-ty trans

8 415 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Chmielewska - awatar

Asia Chmielewska

Organizator zbiórki

Zbiórka na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach

Mój bliski Znajomy Łukasz zainicjował pomysł zbiórki, dzięki któremu Ośrodki takie jak Domy Samotnej Matki, czy opiekujące się osobami niepełnosprawnymi mogą dostać zapas ziemniaków. Przy okazji wspieramy rodzinną plantację 🥔🥔🥔🥔, która znalazła się w trudnej sytuacji. 

Moja zbiórka jest poświęcona pomocy Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Zapotrzebowanie na ziemniaki jest tu ogromne, bo aż 11 ton 🙀🙀🙀🥔🥔🥔🥔 Dzięki Waszemu sercu będziemy mogli zapewnić pewną ich ilość 😍

Oto co sam Łukasz pisze o swojej inicjatywie:

"Podobają mi się akcje:"zawieszona kawa" czy "zawieszony obiad". Razem ze znajomymi i Pauliną (znajomym hodowcą ziemniaków) rozkręcamy mini-projekt "ZAWIESZONE ZIEMNIAKI".

 Jak to ma działać ?
 Was zapraszam do:
 1) przekazywania nam
 namiarów na Domy Pomocy Społecznej zajmujące się niepełnosprawnymidziećmi
 i Domów Samotnej Matki
 z którymi się skontaktujemy, żeby ustalić kiedy i ile ziemniaków mamy im dostarczyć i WAŻNE !!!
 2) wspierania tego projektu oraz kolejnych jego edycji finansowo
3) zakładania analogicznych zbiórek np. na pomagam.pl

Ja zajmę się koordynowaniem koordynatorów poszczególnych zbiórek/transportów. Paulina z mężem zajmą siędostarczaniem ziemniaków do potrzebujących: Domów Pomocy Społecznej zajmujących się niepełnosprawnymi dziećmi i Domów Samotnej Matki.

 * * *
Dlaczego akurat ziemniaki ? Paulina z mężem mieli już zakontraktowanego odbiorcę, który ze względu na problemy związane z COVID - nie odebrał swojego zamówienia. Szkoda, żeby trud ich pracy się zmarnował. W związku z tym "dwa ziemniaki przy jednym ogniu". Wspieramy działalność Domów Pomocy Społecznej zajmujących się niepełnosprawnymi dziećmi i Domów Samotnej Matki i pomagamy Paulinie.

Przetestowaliśmy ten model i wiemy, że są miejsca, gdzie nawet 1000 kg ziemniaków przyjęli z otwartymi ramionami :)"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Krystyna - awatar

    Krystyna

    16.12.2020
    16.12.2020

    Cel: pomoc dla Zakładu dla Niewidomych Laski Warszawskie 🥔🥔👍😀💝

8 415 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Chmielewska - awatar

Asia Chmielewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Godek - awatar
Beata Godek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Nowik - awatar
Marcin Nowik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Badowski - awatar
Łukasz Badowski
3 950

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij