Zbiórka Pomoc w leczeniu ran. - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu ran.

11 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Stankiewicz - awatar

Magdalena Stankiewicz

Organizator zbiórki

Serdecznie witam. Mam na imię Magdalena i mam 46 lat.

Od około 15 lat choruję na Acne Inversa (trądzik odwrócony). Duży ból i konieczność rezygnacji z pracy wśród ludzi. Dzięki wielkiemu sercu lekarzy Szpitala Miejskiego w Olsztynie zostałam poddana operacjom. Częściowo usunięto zainfekowane węzły chłonne oraz gruczoły apokrynowe. Częściowo tzn. Od podudzi, poprzez pachwiny i wzgórek łonowy, do podbrzusza włącznie.  Pozostała jeszcze część "górna", tj. jedna pierś, okolice pod piersiami oraz pacha.  Odwaga lekarzy, a w szczególności chirurga, polegała na tym, że moje choroby współistniejące nie napawały optymizmem na szybkie wyleczenie. Cukrzyca i Piodermia zgorzelinowa. Ta druga choroba wynika z autoagresji organizmu. Jej leczenie polega na podawaniu sterydów. Od dnia diagnozy, tj. od grudnia 2010 roku, przyjmuję codziennie Encorton (Prednizon), w minimalnej obecnie dawce 30, przy której ta koszmarnie bolesna piodermia nie atakuje. I to jest powodem mojej prośby o pomoc. Nic nie chce się sklejać ani goić. Mam rozległe owrzodzenie ran pooperacyjnych, a wg lekarzy ratunkiem dla mnie jest terapia osoczem bogato płytkowym że spolimeryzowaną fibryną. Niestety nie refundowana przez NFZ. Mój udział we współfinansowaniu wyniósłby 2000 zł. do jednego zabiegu. A zabiegów, żeby były skuteczne potrzeba co najmniej pięciu.

Od 11 lipca przebywam do dziś w szpitalu. 17 lipca wykonano pierwszą operację, tydzień później drugą, potem były jeszcze dwa zabiegi opracowania ran i dwie próby przeszczepów skóry, niestety zakończone fiaskiem. Pani Doktor powiedziała, że wyjście w takim stanie skończyłoby się śmiercią. Tutaj mam reżim sanitarny oraz opatrunki w warunkach sterylnych. Nie do zrobienia na "zewnątrz".


Bardzo proszę o pomoc finansową. Wiem, że się uda, bo wierzę w ludzi! Na te święta pewnie już nie wyjdę ze szpitala ale i stąd życzę wszystkim zdrowia, spokoju i jeszcze raz zdrowia. Niech wam Bóg błogosławi.


                      Magdalena Stankiewicz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Stankiewicz - awatar

Magdalena Stankiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij