Zbiórka Pomoc w leczeniu ran. - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu ran.

Zbiórka Pomoc w leczeniu ran. - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu ran.

11 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Stankiewicz - awatar

Magdalena Stankiewicz

Organizator zbiórki

Serdecznie witam. Mam na imię Magdalena i mam 46 lat.

Od około 15 lat choruję na Acne Inversa (trądzik odwrócony). Duży ból i konieczność rezygnacji z pracy wśród ludzi. Dzięki wielkiemu sercu lekarzy Szpitala Miejskiego w Olsztynie zostałam poddana operacjom. Częściowo usunięto zainfekowane węzły chłonne oraz gruczoły apokrynowe. Częściowo tzn. Od podudzi, poprzez pachwiny i wzgórek łonowy, do podbrzusza włącznie.  Pozostała jeszcze część "górna", tj. jedna pierś, okolice pod piersiami oraz pacha.  Odwaga lekarzy, a w szczególności chirurga, polegała na tym, że moje choroby współistniejące nie napawały optymizmem na szybkie wyleczenie. Cukrzyca i Piodermia zgorzelinowa. Ta druga choroba wynika z autoagresji organizmu. Jej leczenie polega na podawaniu sterydów. Od dnia diagnozy, tj. od grudnia 2010 roku, przyjmuję codziennie Encorton (Prednizon), w minimalnej obecnie dawce 30, przy której ta koszmarnie bolesna piodermia nie atakuje. I to jest powodem mojej prośby o pomoc. Nic nie chce się sklejać ani goić. Mam rozległe owrzodzenie ran pooperacyjnych, a wg lekarzy ratunkiem dla mnie jest terapia osoczem bogato płytkowym że spolimeryzowaną fibryną. Niestety nie refundowana przez NFZ. Mój udział we współfinansowaniu wyniósłby 2000 zł. do jednego zabiegu. A zabiegów, żeby były skuteczne potrzeba co najmniej pięciu.

Od 11 lipca przebywam do dziś w szpitalu. 17 lipca wykonano pierwszą operację, tydzień później drugą, potem były jeszcze dwa zabiegi opracowania ran i dwie próby przeszczepów skóry, niestety zakończone fiaskiem. Pani Doktor powiedziała, że wyjście w takim stanie skończyłoby się śmiercią. Tutaj mam reżim sanitarny oraz opatrunki w warunkach sterylnych. Nie do zrobienia na "zewnątrz".


Bardzo proszę o pomoc finansową. Wiem, że się uda, bo wierzę w ludzi! Na te święta pewnie już nie wyjdę ze szpitala ale i stąd życzę wszystkim zdrowia, spokoju i jeszcze raz zdrowia. Niech wam Bóg błogosławi.


                      Magdalena Stankiewicz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Stankiewicz - awatar

Magdalena Stankiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij