Zbiórka Po zdrową nóżkę Antosia - miniaturka zdjęcia

Po zdrową nóżkę Antosia

Zbiórka Po zdrową nóżkę Antosia - zdjęcie główne

Po zdrową nóżkę Antosia

1 140 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Antoni Mierzejewski - awatar

Antoni Mierzejewski

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim mam na imię Antoś i mam 3,5 lat urodziłem się z wrodzoną wadą rączki i nóżki tak zwaną Hemimelia Strzałkowa .

W styczniu 2019 r w Warszawie  przez dr. Paleya odbyła się moja pierwsza operacja, polegała ona na rekonstrukcji mojej całej nóżki wraz ze stópką.

Zastosowane leczenie polagało na ;

-Zabieg SUPERankle stawu skokowego prawego .Osteotomia nad skokowa i pod skokowa. Osteotomia piętowo-skokowa . Skrócenie kości piszczelowej , usunięcie pozostałości kości strzałkowej.

-Kapsulotomia tylna stawu kolanowego prawego drutami K.

-Osteotomia podkrętarzowa kości udowej wraz z jej skróceniem.

-Procedura SUPERknee(reverse macintosh) stawu kolanowego prawego.

-Tymczasowa artrodeza stawu skokowego prawego drutami K.

               Cała moja nóżka była w rozsypce.Po operacji przez 3 miesiace musiałem chodzić w specjalnym gipsie .  Teraz poruszam się na specjalnej ortoprotezie wyrównującej.

 Mój skrót nóżki  na dzień dzisiejszy wynosi  ok 8 cm.

W ciągu dnia na kilka godzin zakładam tą ortoproteze  a później muszę ją zdjąć i bawie się   już tylko na kolankach ponieważ boli mnie nóżka. 

Codziennie mam rehabilitację gdyż moja nóżka nie jest w pełni prosta oraz się całkowicie nie zgina w kolanku .

W tym roku czeka mnie wydłużanie nóżki aparatem ilizarowa będzie to bardzo długi i bolesny proces leczenia oraz ciągłej rehabilitacji , dla tego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w uzbieraniu potrzebnych pieniążków na moją operację  lub o oddanie 1%  podatku. 

KRS 0000280475

Cel szczegółowy ; 068 Antoni Mierzejewski

 Fundacja ,,Kochaj Życie''

 


    Antoś 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 140 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Antoni Mierzejewski - awatar

Antoni Mierzejewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Paweł Piotrowski - awatar
Paweł Piotrowski
50
Ewelina F - awatar
Ewelina F
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
agaa - awatar
agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MM BS - awatar
MM BS
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij