Zbiórka Pomóżmy Antkowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Antkowi

1 661 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Antoni Mierzejewski - awatar

Antoni Mierzejewski

Organizator zbiórki

   Czesc Wszystkim już za niedługo odbędzie się moja kolejna operacja nóżki tym razem będzie to wydłużanie aparatem ilizarowa oraz potrzebna jest kolejna rekonstrukcja stopy ponieważ wróciła ona do poprzedniego stanu.       Operacja odbędzie się już 2 lutego w Warszawie i będę operowany przez dr.Paleya.  operacja jest bardzo kosztowna a już tak niewiele brakuje około 10.000zł. Dlatego bardzo proszę Was o pomoc i dziękuję z całych sił.  Jestem również w fundacji SiePomaga  antos-mierzejewski


Cześć wszystkim mam na imię Antoś i mam 3,5 lat urodziłem się z wrodzoną wadą rączki i nóżki tak zwaną Hemimelia Strzałkowa .

W styczniu 2019 r w Warszawie  przez dr. Paleya odbyła się moja pierwsza operacja, polegała ona na rekonstrukcji mojej całej nóżki wraz ze stópką.

Zastosowane leczenie polagało na ;

-Zabieg SUPERankle stawu skokowego prawego .Osteotomia nad skokowa i pod skokowa. Osteotomia piętowo-skokowa . Skrócenie kości piszczelowej , usunięcie pozostałości kości strzałkowej.

-Kapsulotomia tylna stawu kolanowego prawego drutami K.

-Osteotomia podkrętarzowa kości udowej wraz z jej skróceniem.

-Procedura SUPERknee(reverse macintosh) stawu kolanowego prawego.

-Tymczasowa artrodeza stawu skokowego prawego drutami K.

               Cała moja nóżka była w rozsypce.Po operacji przez 3 miesiace musiałem chodzić w specjalnym gipsie .  Teraz poruszam się na specjalnej ortoprotezie wyrównującej.

 Mój skrót nóżki  na dzień dzisiejszy wynosi  ok 8 cm.

W ciągu dnia na kilka godzin zakładam tą ortoproteze  a później muszę ją zdjąć i bawie się   już tylko na kolankach ponieważ boli mnie nóżka. 

Codziennie mam rehabilitację gdyż moja nóżka nie jest w pełni prosta oraz się całkowicie nie zgina w kolanku .

W tym roku czeka mnie wydłużanie nóżki aparatem ilizarowa będzie to bardzo długi i bolesny proces leczenia oraz ciągłej rehabilitacji , dla tego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w uzbieraniu potrzebnych pieniążków na moją operację  lub o oddanie 1%  podatku. 

KRS 0000280475

Cel szczegółowy ; 068 Antoni Mierzejewski

 Fundacja ,,Kochaj Życie''

 


    Antoś 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Antoni Mierzejewski - awatar

  Antoni Mierzejewski

  15.01.2021
  15.01.2021

  Czesc Wszystkim już za niedługo odbędzie się moja kolejna operacja nóżki tym razem będzie to wydłużanie aparatem ilizarowa oraz potrzebna jest kolejna rekonstrukcja stopy ponieważ wróciła ona do poprzedniego stanu. Operacja odbędzie się już 2 lutego w Warszawie i będę operowany przez dr.Paleya. operacja jest bardzo kosztowna a już tak niewiele brakuje około 10.000zł. Dlatego bardzo proszę Was o pomoc i dziękuję z całych sił. Jestem również w fundacji SiePomaga antos-mierzejewski

  Zdjęcie aktualizacji 61 574

1 661 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Antoni Mierzejewski - awatar

Antoni Mierzejewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Piotrowski - awatar
Paweł Piotrowski
50
Ewelina F - awatar
Ewelina F
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
agaa - awatar
agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MM BS - awatar
MM BS
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij