Zbiórka Kotek Lucek, walka z czasem - zdjęcie główne

Kotek Lucek, walka z czasem

686 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Ge - awatar

Magda Ge

Organizator zbiórki

Krótko, ponieważ sprawa jest pilna!!
Nazywam się Magda.

Pieniadze zbieram dla Kotka Lucka. Lucek  ma 2 miesiące, ta kruszynka waży niespełna 1 kg
W sobotę w nocy 14 września spotkała go wielka krzywda. Pogryzły go psy. Lucek walczył o życie, walczyła z nim jego kocia mama która cały czas jest przy nim. Jedyny weterynarz w Trzebiatowie przyjął nas w nocy, stwierdził że kręgosłup jest złamany, kota trzeba uśpić... Kotek dostał zastrzyk przeciwbólowy. My jednak nie poddaliśmy się, zabraliśmy go do domu. W niedziele zaczął jeść i pic. W poniedziałek pojechaliśmy do weterynarza w Kamieniu Pomorskim.
Diagnoza- złamana łapa, kotu został podany antybiotyk i...konieczna jak najszybsza operacja.  Operacja w środę 18 września !!  Koszt operacji 1200 zł.
Chcemy o niego walczyć. Ale tą walkę najbardziej chcę wygrać Lucek...
To bystry, wesoły kotek, skradł serca wszystkich ludzi w przychodni.

Pomimo wielkiego bólu jest skory do zabawy i wesoły.
Nie uratujemy wszystkich zwierząt ale możemy pomóc właśnie jemu!
Błagam Was o pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda Ge - awatar

  Magda Ge

  20.09.2019
  20.09.2019

  Lucek już po operacji. Najbliższe dwa miesiące musi spędzić w klatce. To dla jego dobra aby nóżka lepiej się zrosła. Za tydzień jedziemy do Pana doktora na kontrol. A za dwa miesiące kolejna operacja- usunięcie gwoździa.

  Zdjęcie aktualizacji 37 392

686 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Ge - awatar

Magda Ge

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Ewcia - awatar
Ewcia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Węsierska - awatar
Joanna Węsierska
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Michu - awatar
Michu
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominika - awatar
Dominika
20
Afro - awatar
Afro
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij