Zbiórka Żeby Arcia mogła stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Żeby Arcia mogła stanąć na nogi

Zbiórka Żeby Arcia mogła stanąć na nogi - zdjęcie główne

Żeby Arcia mogła stanąć na nogi

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Piotr Garbacz - awatar

Piotr Garbacz

Organizator zbiórki

Witam wszystkich motomaniaków o dobrym sercu. 


Jestem Piotrek, mam 23 lata. Od zawsze interesowałem się motoryzacją, aż padło na cudowne Audi A4 B5. Jest to cudowny samochód, jednak przy kupnie Arci sugerowałem się tym co mówi serce, a nie rozum. Nabyłem auto w stanie tragicznym, jednak od razu się w niej zakochałem. Na dzień dobry musiałem władować dużą kasę w nią, ale to jednak było za mało. 


Nadszedł dzień kiedy mechanik stwierdził pękniętą uszczelkę pod głowicą. W międzyczasie, przez problemy rodzinne popadłem w straszne długi. Za jakiś czas komornicy się uwolnią, a moja praca polega na tym że jeżdżę. Dużo jeżdżę, Arcią jeżdżę. 

Dodatkowo ona, pomijając że bardzo wiele dla mnie znaczy, prawie nigdy nie zawiodła i można powiedzieć że ma duszę, jest niesamowicie wyjątkowa. Wnętrze oryginalnie było edycją "Terra". Wyszło tylko kilkaset sztuk. Charakteryzowało się to brązowym wnętrzem, brązowe skóry (poprzedni właściciel wywalił :( ), brązowym dywanem (jest nadal), szaro brązową deską rozdzielczą (jest) i brązowo-skórzanymi boczkami (też wywalił). 


Miałem plan całkowicie przywrócić jej wygląd oryginalny, wątpie żeby w polsce było więcej niz kilka sztuk. Ale piorytetem jest dla mnie turbina i uszczelka pod głowicą. 


Jednak dowiedziałem się o tej stronie i wierzę, że znajdą się tu inni miłośnicy motoryzacji (tacy prawdziwi, co uważają auto za swoją połowę, gdzie chcą ją pielęgnować, chuchać i przytulać) którzy są też o wielkim sercu. 


Cała zbiórka będzie przeznaczona na pomoc przy renowacji całkowitej auta. Co chciałbym dzięki tej zbiórce zrobić?

Oczywiście serducho, uszczelka pod głowicą i turbina to sprawa pierwszorzędna. Ale jeżeli akcja odniesie sukces, zostanie naprawione zawieszenie oraz całe wnętrze zostanie przywrócone do oryginału. 


Zapytacie się czemu akurat w ten sposób chce prosić o pomoc i czemu w ogóle o nią proszę, przecież większość ludzi ma takie problemy.

Otóż wierzę w ludzi. Nawet bardzo. Wierzę że wśród szarego i narzekającego społeczeństwa są dobrzy ludzie. Nie powiem, pomoc bardziej skierowana do miłośników motoryzacji. Takich prawdziwych, na Was wszystkich liczę. 

Czemu sam tego nie zrobię? Tak jak wspomniałem, przez sprawy rodzinne popadłem w straszne długi. Niemiłosierne wręcz, sam ledwo wiążę koniec z końce, a tu jeszcze wyszłą sprawa z autem. Jesteście moja jedyną nadzieją. 


Jeżeli zbiórka się uda, na fanpage na facebook'u ( https://www.facebook.com/Przywracamy-blask-Arci-196990344087558/ ) będę skrupulatnie dodawał zdjęcia i całą relację z naprawy.


UWAGA! Jeżeli zbiórka dojdzie do końca, WSZYSTKIE nicki albo nazwiska albo cokolwiek, będzie umieszczone w ramach podziękowań jako naklejki na tylnej szybie. Tak żeby każdy namacalnie mógł mieć swoje miejsce na arci! 


Z serca wszystkim dziękuję ! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Piotr Garbacz - awatar

Piotr Garbacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij