Zbiórka Żeby Arcia mogła stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Żeby Arcia mogła stanąć na nogi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Żeby Arcia mogła stanąć na nogi - zdjęcie główne

Żeby Arcia mogła stanąć na nogi

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Garbacz - awatar

Piotr Garbacz

Organizator zbiórki

Witam wszystkich motomaniaków o dobrym sercu. 


Jestem Piotrek, mam 23 lata. Od zawsze interesowałem się motoryzacją, aż padło na cudowne Audi A4 B5. Jest to cudowny samochód, jednak przy kupnie Arci sugerowałem się tym co mówi serce, a nie rozum. Nabyłem auto w stanie tragicznym, jednak od razu się w niej zakochałem. Na dzień dobry musiałem władować dużą kasę w nią, ale to jednak było za mało. 


Nadszedł dzień kiedy mechanik stwierdził pękniętą uszczelkę pod głowicą. W międzyczasie, przez problemy rodzinne popadłem w straszne długi. Za jakiś czas komornicy się uwolnią, a moja praca polega na tym że jeżdżę. Dużo jeżdżę, Arcią jeżdżę. 

Dodatkowo ona, pomijając że bardzo wiele dla mnie znaczy, prawie nigdy nie zawiodła i można powiedzieć że ma duszę, jest niesamowicie wyjątkowa. Wnętrze oryginalnie było edycją "Terra". Wyszło tylko kilkaset sztuk. Charakteryzowało się to brązowym wnętrzem, brązowe skóry (poprzedni właściciel wywalił :( ), brązowym dywanem (jest nadal), szaro brązową deską rozdzielczą (jest) i brązowo-skórzanymi boczkami (też wywalił). 


Miałem plan całkowicie przywrócić jej wygląd oryginalny, wątpie żeby w polsce było więcej niz kilka sztuk. Ale piorytetem jest dla mnie turbina i uszczelka pod głowicą. 


Jednak dowiedziałem się o tej stronie i wierzę, że znajdą się tu inni miłośnicy motoryzacji (tacy prawdziwi, co uważają auto za swoją połowę, gdzie chcą ją pielęgnować, chuchać i przytulać) którzy są też o wielkim sercu. 


Cała zbiórka będzie przeznaczona na pomoc przy renowacji całkowitej auta. Co chciałbym dzięki tej zbiórce zrobić?

Oczywiście serducho, uszczelka pod głowicą i turbina to sprawa pierwszorzędna. Ale jeżeli akcja odniesie sukces, zostanie naprawione zawieszenie oraz całe wnętrze zostanie przywrócone do oryginału. 


Zapytacie się czemu akurat w ten sposób chce prosić o pomoc i czemu w ogóle o nią proszę, przecież większość ludzi ma takie problemy.

Otóż wierzę w ludzi. Nawet bardzo. Wierzę że wśród szarego i narzekającego społeczeństwa są dobrzy ludzie. Nie powiem, pomoc bardziej skierowana do miłośników motoryzacji. Takich prawdziwych, na Was wszystkich liczę. 

Czemu sam tego nie zrobię? Tak jak wspomniałem, przez sprawy rodzinne popadłem w straszne długi. Niemiłosierne wręcz, sam ledwo wiążę koniec z końce, a tu jeszcze wyszłą sprawa z autem. Jesteście moja jedyną nadzieją. 


Jeżeli zbiórka się uda, na fanpage na facebook'u ( https://www.facebook.com/Przywracamy-blask-Arci-196990344087558/ ) będę skrupulatnie dodawał zdjęcia i całą relację z naprawy.


UWAGA! Jeżeli zbiórka dojdzie do końca, WSZYSTKIE nicki albo nazwiska albo cokolwiek, będzie umieszczone w ramach podziękowań jako naklejki na tylnej szybie. Tak żeby każdy namacalnie mógł mieć swoje miejsce na arci! 


Z serca wszystkim dziękuję ! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Garbacz - awatar

Piotr Garbacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij