Zbiórka Wymarzone wakacje braci - miniaturka zdjęcia

Wymarzone wakacje braci

Zbiórka Wymarzone wakacje braci - zdjęcie główne

Wymarzone wakacje braci

2 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Chytra - awatar

Sylwia Chytra

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Sylwia i bardzo chciałabym pomóc tym, którzy sami o te pomoc nie mogą poprosić. Od kilku lat wspieram jak tylko mogę pewną rodzinę z bliskiego otoczenia. Jest to 4 osobowa rodzina składająca się z babci, mamy oraz dwóch chłopców, którzy od pierwszych dni życia nie mieli lekko. Sytuacja finansowa tej rodziny wyklucza jakiekolwiek przyjemności oraz ponad programowe marzenia czy potrzeby. Chłopcy są w wieku 9 oraz 6 lat. Bardzo sie kochają i wskoczyliby za sobą w ogień. Jak wiadomo jest okres wakacji i pragnę pomóc im zrealizować marzenie aby pojechać nad morze. Starszy chłopiec jak miałam jeszcze możliwość był ze mną nad morzem natomiast młodszy jeszcze nigdy go nie widział i bez waszej pomocy nie będzie to możliwe. Że względu na moja  obecna sytuację (utrata pracy w ciazy) oraz bardzo niski zasiłek nie jestem w stanie w tym roku zapewnić im nic więcej niż spacer i kąpielisko,lody. Ta rodzina jest po patologicznych przejściach przez które chłopcy borykają się z problemami oraz są pod stałą opieką lekarza psychiatry oraz neurologa. Bardzo bym.chciala móc również zabrać ich babcię, która oddaje całe swoje serce i wolny czas na wychowanie chłopców kiedy ich mama, która ma wiele schorzeń fizycznych (np zanik miesni) pracuje aby zapewnić im podstawowe potrzeby. W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem czy prześle za zgodą mamy dokumenty potwierdzające moje słowa. Na prawdę nie proszę o wiele. Wierzę w ludzi i w to, że dobro jeszcze istnieje. 

Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Chytra - awatar

Sylwia Chytra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij