Zbiórka Wymarzone wakacje braci - zdjęcie główne

Wymarzone wakacje braci

2 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Chytra - awatar

Sylwia Chytra

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Sylwia i bardzo chciałabym pomóc tym, którzy sami o te pomoc nie mogą poprosić. Od kilku lat wspieram jak tylko mogę pewną rodzinę z bliskiego otoczenia. Jest to 4 osobowa rodzina składająca się z babci, mamy oraz dwóch chłopców, którzy od pierwszych dni życia nie mieli lekko. Sytuacja finansowa tej rodziny wyklucza jakiekolwiek przyjemności oraz ponad programowe marzenia czy potrzeby. Chłopcy są w wieku 9 oraz 6 lat. Bardzo sie kochają i wskoczyliby za sobą w ogień. Jak wiadomo jest okres wakacji i pragnę pomóc im zrealizować marzenie aby pojechać nad morze. Starszy chłopiec jak miałam jeszcze możliwość był ze mną nad morzem natomiast młodszy jeszcze nigdy go nie widział i bez waszej pomocy nie będzie to możliwe. Że względu na moja  obecna sytuację (utrata pracy w ciazy) oraz bardzo niski zasiłek nie jestem w stanie w tym roku zapewnić im nic więcej niż spacer i kąpielisko,lody. Ta rodzina jest po patologicznych przejściach przez które chłopcy borykają się z problemami oraz są pod stałą opieką lekarza psychiatry oraz neurologa. Bardzo bym.chciala móc również zabrać ich babcię, która oddaje całe swoje serce i wolny czas na wychowanie chłopców kiedy ich mama, która ma wiele schorzeń fizycznych (np zanik miesni) pracuje aby zapewnić im podstawowe potrzeby. W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem czy prześle za zgodą mamy dokumenty potwierdzające moje słowa. Na prawdę nie proszę o wiele. Wierzę w ludzi i w to, że dobro jeszcze istnieje. 

Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Chytra - awatar

Sylwia Chytra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij