Zbiórka Ratujmy oczka Amelki - miniaturka zdjęcia

Ratujmy oczka Amelki

Zbiórka Ratujmy oczka Amelki - zdjęcie główne

Ratujmy oczka Amelki

18 640 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 227 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Liberacka - awatar

Patrycja Liberacka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim!
Amelka w maju obchodzić będzie swoje 3 urodzinki, jest cudownym dzieckiem które od czasu narodzin musiało walczyć o swoje zdrowie. Podczas porodu dowiedzieliśmy się że nasze dziecko ma ogromnego guza zwanego potworniakiem.. Mając 3 tygodnie przeszła bardzo skomplikowaną 5 godzinną operacje, 23 szwy na tak malutkim ciałku, malutkie stópki rączki podłączone pod aparaturę, 2 tygodnie spędzone na oddziale intensywnej terapii 2 miesiące spędzone w szpitalu. Pomimo wszystko Amelka rozwijała się dobrze, ciągle wizyty u onkologa, pobieranie krwi do badań stało się naszą codziennością.. Pewnego dnia podczas zabawy zauważyłam ze Amelka ma problemy z oczkami, na wizycie u okulisty okazało się że w prawym oczku mamy wadę wzroku (dalekowzrocznosc) przez którą bardzo słabo  widzi, oraz zeza zbieżnego obustronnego Pan doktor zapisał nam okularki i powiedział że ma nadzieje i obejdzie się bez zabiegu kazał przyjechać za rok na kontrolę..  Lecz wzrok w ostatnim czasie znacznie się pogorszył Amelka nie widzi podstawowych rzeczy które są obok niej, uderza o stojące przedmioty, a każde przejście przez próg pokoju kończy się zderzeniem z drzwiami po konsultacji okazało się że lewe oczko również przestaje widzieć, a nasze dziecko pewnego dnia może się obudzić jako dziecko niewidome. Jedynym ratunkiem jest jak najszybszy zabieg korekcji wzroku polegający na zastosowaniu soczewki kontaktowej w prawym oczku, oraz zoperowanie zeza.. Na taki zabieg zrobiony na NFZ musimy czekać co najmniej 4 lata, ale w naszym przypadku nie mamy na to czasu. Prywatny zabieg wykonany może zostać praktycznie od ręki, lecz jedyną przeszkodą są duże koszta których my sami nie jesteśmy w stanie osiągnąć.. Ważna jest dla nas teraz każda złotówka, żeby móc zacząć jak najszybciej działać. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Liberacka - awatar

  Patrycja Liberacka

  20.04.20
  20.04.20

  ❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 48 047

Komentarze


 • Małgorzata Kaszubowska - awatar

  Małgorzata Kaszubowska

  31.01.20
  31.01.20

  Licytacja biżuteria u Ester

 • Licytacja biżuteria u Ester - awatar

  Licytacja biżuteria u Ester

  30.01.20
  30.01.20

  Licytacja biżuteria u Ester

 • Grażyna Peszke - awatar

  Grażyna Peszke

  30.01.20
  30.01.20

  Zdroweczka kochana 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.01.20
  30.01.20

  zdrówka zdrówka zdrówka !!

 • Dla Amelci❤ - awatar

  Dla Amelci❤

  30.01.20
  30.01.20

  Kochamy Cie Skarbie. Wszystko bedzie dobrze 😘

18 640 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 227 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Liberacka - awatar

Patrycja Liberacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 227

Rada Sołecka Drągowina - awatar
Rada Sołecka Drągowina
1 000
Karolina Młyńska - awatar
Karolina Młyńska
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Barbara Matuszewska - awatar
Barbara Matuszewska
50
Edyta Kolosowska - awatar
Edyta Kolosowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Zuzanna Skrzypczak - awatar
Zuzanna Skrzypczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zuzanna Skrzypczak - awatar
Zuzanna Skrzypczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij