Zbiórka Turnus dla Filipka☺ - zdjęcie główne

Turnus dla Filipka☺

2 705 zł  z 5 900 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Anna Bera - awatar

Anna Bera

Organizator zbiórki

Samotnie wychowuje synka Filipka, który niedługo skończy 11 lat. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe, postać móżdżkowa (hypoplazja robaka móżdżku oraz górnej części półkuli móżdżku, ataksja oraz wada wzroku). Rehabilitowany jest od wczesnych miesiecy życia. Pierwsze samodzielne kroki Filipek zrobił mając 7 lat, dzięki swojemu uporowi i systematycznej rehabilitacji. Staramy sie jak najczęściej jeździć na turnusy rehabilitacyjne, jednak barierą jest kwota turnusu, która wynosi 5900 zł. Niestety nie jestem w stanie sama zapewnić synkowi 3 turnusów w ciągu roku. Bez wsparcia sobie nie poradzimy. Filipek jest zmotywowanym i ambitnym dzieckiem i bardzo chce usprawnić dwoje ciało. Mimo swojej choroby jest radosnym dzieckiem, które swoim uśmiechem i chęcią życia zaraża innych. Najbliższy turnus mamy już 20 czerwca, na który nie udało nam sie zebrać potrzebnej sumy. Dziękujemy z całego serca i wierzymy, że uda nam się wspólnie zebrać potrzebną kwotę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.06.2018
  06.06.2018

  Pozdrawiam Filipka!

  • Anna Bera - awatar

   Anna Bera - Organizator zbiórki

   26.06.2018
   26.06.2018

   Dziękujemy :-)

 • Perwenis Ewa - awatar

  Perwenis Ewa

  05.06.2018
  05.06.2018

  Miłego i udanego turnusu życzy ciocia Ewa

  • Anna Bera - awatar

   Anna Bera - Organizator zbiórki

   26.06.2018
   26.06.2018

   Dziękujemy :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2018
  01.06.2018

  Powodzenia!

  • Anna Bera - awatar

   Anna Bera - Organizator zbiórki

   26.06.2018
   26.06.2018

   Dziękujemy :-)

2 705 zł  z 5 900 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Anna Bera - awatar

Anna Bera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Adriana - awatar
Adriana
50
Mama też Filipka - awatar
Mama też Filipka
10
Katarzyna Hankus - awatar
Katarzyna Hankus
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Drozd - awatar
Ania Drozd
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A Klisz - awatar
A Klisz
50
Gracjan Sosnowski - awatar
Gracjan Sosnowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij