Zbiórka Pilna operacja dla mojego Synka - miniaturka zdjęcia

Pilna operacja dla mojego Synka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pilna operacja dla mojego Synka - zdjęcie główne

Pilna operacja dla mojego Synka

1 431 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Pundor - awatar

Marta Pundor

Organizator zbiórki

Nie jest łatwo prosić o pomoc , ale jako rodzic dla swojego dziecka jest w stanie zrobić wszystko . Mój  synek Kubuś ur. się jako ekstremalne skrajny  wcześniak 26 tygodniu ciąży . Pierwsze 3 miesiące walczył  walczył o każdy oddech ,był kilkakrotnie reanimowany  ,przeszedł liczne infekcje . Ur się w zamartwicy i jest po wylewach 4 stopnia do mózgu . Walczył o życie !! i tą walkę wygrał !! 

Kubuś Mój dzielny wojownik ma obecnie 12 lat prze szedł dwie operacje zastawki komorowo -otrzewnej z powodu wylewów do środkowego  układu nerwowego doszło do wodogłowia i była konieczna operacja . Kubuś ma upośledzenie w stopniu znacznym ,cierpi na padaczkę  lekko-oporną , cechy autyzmu ,które odpowiadają za to że ma  swój świat , nie mówi tylko wyraża pojedyncze nie zrozumiałe słowa . Nie zgłasza potrzeb fiziologicznych ,potrzebuje asekuracij w chodzeniu i pomocy w jego karmieniu . Częste napady niejednokrotnie kończą się pobytem w szpitalu nie pozwalają mu prawidłowo funkcjonować . 

Jedyną szansą na poprawę zdrowia jest rehabilitacja , która jest bardzo kosztowana . Każda godzina ćwiczeń zbliża do nowych osiągnięć . Jednak po ostatniej wizycie w Krakowie u ortopedy dostałam złe informacje . Jest bardzo potrzebna mu operacja . Kolejki na operacje na NFZ są bardzo długie a My nie możemy tak długo czekać ..Operacja jest bardzo Pilna !!!

Nie tracę nadziei , nie poddam się nie mogę i nie chcę !! Chcę ,żeby mój Rycerz chodził !!. a ta operacja mu to przedłuży . Jeśli nie uzbieramy tych środków. Będzie na wózku już do końca życia!!!

Dlatego proszę Państwa o wsparcie zgromadzenia funduszy na jego operacje i leczenie . 

Kubuś jest podopiecznym Fundacji ,,Serce dla Maluszka ''. 

Wierzę , że Państwa pomoc sprawi że będę mogła pomóc swojemu dziecku i będzie szczęśliwe ...Dziękujemy bardzo serdecznie !! szczerym uśmiechem i wielkim sercem .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • anonim - awatar

  anonim

  12.08.2019
  12.08.2019

  :)

 • Sebastian - awatar

  Sebastian

  11.07.2019
  11.07.2019

  Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25,40)

 • Kamila Michalska - awatar

  Kamila Michalska

  14.06.2019
  14.06.2019

  Pamiętajcie że dobro wraca,. Pomóżcie jeśli możecie. Co kolwiek ❤️

 • Bogusława Boniecka - awatar

  Bogusława Boniecka

  13.06.2019
  13.06.2019

  Pomagajmy zdrowie dziecka najważniejsze

  • Marta Pundor - awatar

   Marta Pundor - Organizator zbiórki

   13.06.2019
   13.06.2019

   Jestem tego samego zdania nie bądźmy obojętni na cierpienie dziecka 😊

1 431 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Pundor - awatar

Marta Pundor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
AgaD. - awatar
AgaD.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Walesic - awatar
Agata Walesic
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij