Zbiórka Pilna operacja dla mojego Synka - miniaturka zdjęcia

Pilna operacja dla mojego Synka

Zbiórka Pilna operacja dla mojego Synka - zdjęcie główne

Pilna operacja dla mojego Synka

1 431 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Marta Pundor - awatar

Marta Pundor

Organizator zbiórki

Nie jest łatwo prosić o pomoc , ale jako rodzic dla swojego dziecka jest w stanie zrobić wszystko . Mój  synek Kubuś ur. się jako ekstremalne skrajny  wcześniak 26 tygodniu ciąży . Pierwsze 3 miesiące walczył  walczył o każdy oddech ,był kilkakrotnie reanimowany  ,przeszedł liczne infekcje . Ur się w zamartwicy i jest po wylewach 4 stopnia do mózgu . Walczył o życie !! i tą walkę wygrał !! 

Kubuś Mój dzielny wojownik ma obecnie 12 lat prze szedł dwie operacje zastawki komorowo -otrzewnej z powodu wylewów do środkowego  układu nerwowego doszło do wodogłowia i była konieczna operacja . Kubuś ma upośledzenie w stopniu znacznym ,cierpi na padaczkę  lekko-oporną , cechy autyzmu ,które odpowiadają za to że ma  swój świat , nie mówi tylko wyraża pojedyncze nie zrozumiałe słowa . Nie zgłasza potrzeb fiziologicznych ,potrzebuje asekuracij w chodzeniu i pomocy w jego karmieniu . Częste napady niejednokrotnie kończą się pobytem w szpitalu nie pozwalają mu prawidłowo funkcjonować . 

Jedyną szansą na poprawę zdrowia jest rehabilitacja , która jest bardzo kosztowana . Każda godzina ćwiczeń zbliża do nowych osiągnięć . Jednak po ostatniej wizycie w Krakowie u ortopedy dostałam złe informacje . Jest bardzo potrzebna mu operacja . Kolejki na operacje na NFZ są bardzo długie a My nie możemy tak długo czekać ..Operacja jest bardzo Pilna !!!

Nie tracę nadziei , nie poddam się nie mogę i nie chcę !! Chcę ,żeby mój Rycerz chodził !!. a ta operacja mu to przedłuży . Jeśli nie uzbieramy tych środków. Będzie na wózku już do końca życia!!!

Dlatego proszę Państwa o wsparcie zgromadzenia funduszy na jego operacje i leczenie . 

Kubuś jest podopiecznym Fundacji ,,Serce dla Maluszka ''. 

Wierzę , że Państwa pomoc sprawi że będę mogła pomóc swojemu dziecku i będzie szczęśliwe ...Dziękujemy bardzo serdecznie !! szczerym uśmiechem i wielkim sercem .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • anonim - awatar

  anonim

  12.08.19
  12.08.19

  :)

 • Sebastian - awatar

  Sebastian

  11.07.19
  11.07.19

  Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25,40)

 • Kamila Michalska - awatar

  Kamila Michalska

  14.06.19
  14.06.19

  Pamiętajcie że dobro wraca,. Pomóżcie jeśli możecie. Co kolwiek ❤️

 • Bogusława Boniecka - awatar

  Bogusława Boniecka

  13.06.19
  13.06.19

  Pomagajmy zdrowie dziecka najważniejsze

  • Marta Pundor - awatar

   Marta Pundor - Organizator zbiórki

   13.06.19
   13.06.19

   Jestem tego samego zdania nie bądźmy obojętni na cierpienie dziecka 😊

1 431 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Marta Pundor - awatar

Marta Pundor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
AgaD. - awatar
AgaD.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Walesic - awatar
Agata Walesic
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij