Zbiórka Pomóżmy Miskowi przed śmiercią! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Miskowi przed śmiercią! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Miskowi przed śmiercią! - zdjęcie główne

Pomóżmy Miskowi przed śmiercią!

161 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Zając - awatar

Dominika Zając

Organizator zbiórki

Ludzie pomocy! To jest Misiek. MISIEK jest kilku letnim psem z przejściami. Poprzedni właściciel bił go i się nad nim znecal. Cudem uszedl z życiem. Nikt się nim nie interesował prócz jednej wspaniałej kobiety jaka jest  Pani Kasia z niedalekiej ode mnie wsi. Niestety Misiek nie daje do siebie podejść, nie chce wejść do mieszkania kojca i przeskakuje przez ogrodzenia. Pani Kasia nie może nic zrobić by mu pomóc prócz dania mu jeść. Jest to przesympatyczna kobieta o wielkim sercu która kocha tego psa mimo wszystko. Niestety nie każdy człowiek jest tak dobry. Ludzie ze wsi w której mieszka nie są tak przychylnie nastawieni do psiaka. Nie starają się pomóc Pani Kasi w żaden sposób a tylko utrudniają sytuację. Narzekają że pies chodzi po wsi luzem na co nikt nie ma wpływu i straszą że zrobią z Miskiem porządek 😢. Już nie jedna osoba próbowała psine otruc. Jak wiadomo jaka jest natura zwierzęcia . Wzywają Policję i nie starają się w żaden sposób pomóc. Weterynarz również nic nie zdołał zrobić. Pies boi się każdego człowieka nie da do siebie podejść. Gmina się wypiela. Nie chcemy aby psiak trafił do  Schroniska skoro może mieć dobry dom. I tu leży kłopot. Potrzeba jest wsparcia finansowego dla Pani Kasi. Nieunikniona jest wizyta behawiorysty który być może rozwiąże kłopot pieska jak i ludzi którzy chcą się nim zaopiekować. Jeżeli ktoś chciałby pomoc proszę o wiadomość prywatna. Nie bądźmy obojętni na krzywdę dla zwierząt. Oczywiście jak zostaną pieniążki przeznaczone na dany cel wszystko będzie udokumentowane. Kazda złotówka się przyda. Koszt nie jest kolosalny jest to około 600 zł, które wspólnymi siłami możemy zgromadzić na miesieczna tresure zwierzaka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgorzata Czopek - awatar

  Małgorzata Czopek

  22.06.2019
  22.06.2019

  Symboliczna kwota poszła, ale chętnie oddam na rzecz Miśka (przez nas nazywanego Duluxem 😀 ) pod licytację jeden ze swoich rękodzielniczych przedmiotów - robię ceramikę. Gdyby ktoś był chętny to proszę o info na Fb.

 • Stejlii - awatar

  Stejlii

  20.06.2019
  20.06.2019

  Mam nadzieję, że się uda. Dominika może napisz do różnych behawiorystów, może ktoś z nich pomoże i ze względu na okoliczności zgodzi się na połowę ceny. Warto też wstawić link w jakiś pisarskich grupach na Facebooku. Trzymam kciuki !

161 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Zając - awatar

Dominika Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Michał Kowalski - awatar
Michał Kowalski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Czopek - awatar
Małgorzata Czopek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sitarska P - awatar
Sitarska P
5
MARIANNA Czopek-Nadulska - awatar
MARIANNA Czopek-Nadulska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stejlii - awatar
Stejlii
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij