Na pomoc 6 letniemu Piotrusiowi

3 531 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Szanowni państwo jesteśmy 3 osobową rodzinka w której  skład wchodzi mama Ania , tata Sławek i najmniejsze szczęście synuś Piotruś. Piotruś był naszym długo wyczekiwanym dzieckiem .Gdy się urodził ,świat nam stanął na głowie, ten kochany chłopczyk wywrócił nasze życie do góry nogami . Niestety Piotruś ma całościowe opóźnienie rozwoju i spectrum autyzmu dziecięcego . Piotruś nie mówi ,ale bardzo dobrze słyszy. Jest pod opieką sztabu specjalistów, uczęszcza na różnego rodzaju terapię Integracja sensoryczna , terapia czaszkowo-krzyżowa , hipoterapia , praca z psychologiem , logopedą . Mama  Ania zostawiła pracę żeby ratować to dziecko , nigdy tego w życiu nie pożałowałam , ale jest coś o czym marzę i chcę to marzenie spełnić . Każdego dnia marzę o tym ,że w końcu usłyszę kiedyś to piękne słowo MAMA . Niestety nie jest to takie proste jak się wydaje. Synek wymaga pracy z logopedą , pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji  raz w tygodniu z logopeda , jednak jest to za mało jak na takie dziecko. Dostaliśmy szansę na turnus logopedyczny w Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego  ośrodek Pierwsze słowo . Tam logopedzi przystąpią do ciężkiej pracy z Piotrusiem i jest nadzieja ,że przyniesie to efekt. Szanowni państwo mamy niewiele czasu na zebranie całej sumy na turnus , to jest koszt 2800 zl. W naszej rodzinie pracuje tylko tata , mój mąż ma 2200 zl  pensji , ja pobieram świadczenia pielęgnacyjne na chore dziecko 1407 zl , 153 zł zasiłek pielęgnacyjny i 500+ . niestety po opłaceniu mieszkania i rachunków , nie mamy pieniędzy na turnus. To będzie pierwszy turnus z którego dziecko skorzysta. Turnus logopedyczny zaczynamy 14.01.2019 roku i jedziemy na 5 dni roboczych.Bardzo prosze państwa o pomoc , prosze was jako matka pomóżcie temu dziecku , wyciągnijmy go z tej ciszy w której żyje , niech to dziecko zacznie mówić tak jak jego rówieśnicy. To jest takie nasze marzenie . Czy pomożecie nam je spełnić ??

Komentarze


 • mamaPrezesaa - awatar

  mamaPrezesaa

  17.12.18
  17.12.18

  Powodzenia-jesteś cudowną mamą,jeszcze usłyszysz słowo MAMA♥️

  • Anna Łopatniuk - awatar

   Anna Łopatniuk - Organizator zbiórki

   17.12.18
   17.12.18

   Dziękuję pięknie Żyć że Pani Wesołych Świąt 😁

 • Joanna Fluks Yilmaz - awatar

  Joanna Fluks Yilmaz

  29.10.18
  29.10.18

  Pozdrowienia dla Piotrusia 🎈

3 531 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Martyna Pukas - awatar
Martyna Pukas
20
AgaS - awatar
AgaS
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Hertman - awatar
Ewa Hertman
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij