Na pomoc 6 letniemu Piotrusiowi

3 531 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Szanowni państwo jesteśmy 3 osobową rodzinka w której  skład wchodzi mama Ania , tata Sławek i najmniejsze szczęście synuś Piotruś. Piotruś był naszym długo wyczekiwanym dzieckiem .Gdy się urodził ,świat nam stanął na głowie, ten kochany chłopczyk wywrócił nasze życie do góry nogami . Niestety Piotruś ma całościowe opóźnienie rozwoju i spectrum autyzmu dziecięcego . Piotruś nie mówi ,ale bardzo dobrze słyszy. Jest pod opieką sztabu specjalistów, uczęszcza na różnego rodzaju terapię Integracja sensoryczna , terapia czaszkowo-krzyżowa , hipoterapia , praca z psychologiem , logopedą . Mama  Ania zostawiła pracę żeby ratować to dziecko , nigdy tego w życiu nie pożałowałam , ale jest coś o czym marzę i chcę to marzenie spełnić . Każdego dnia marzę o tym ,że w końcu usłyszę kiedyś to piękne słowo MAMA . Niestety nie jest to takie proste jak się wydaje. Synek wymaga pracy z logopedą , pracuję w Ośrodku Wczesnej Interwencji  raz w tygodniu z logopeda , jednak jest to za mało jak na takie dziecko. Dostaliśmy szansę na turnus logopedyczny w Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego  ośrodek Pierwsze słowo . Tam logopedzi przystąpią do ciężkiej pracy z Piotrusiem i jest nadzieja ,że przyniesie to efekt. Szanowni państwo mamy niewiele czasu na zebranie całej sumy na turnus , to jest koszt 2800 zl. W naszej rodzinie pracuje tylko tata , mój mąż ma 2200 zl  pensji , ja pobieram świadczenia pielęgnacyjne na chore dziecko 1407 zl , 153 zł zasiłek pielęgnacyjny i 500+ . niestety po opłaceniu mieszkania i rachunków , nie mamy pieniędzy na turnus. To będzie pierwszy turnus z którego dziecko skorzysta. Turnus logopedyczny zaczynamy 14.01.2019 roku i jedziemy na 5 dni roboczych.Bardzo prosze państwa o pomoc , prosze was jako matka pomóżcie temu dziecku , wyciągnijmy go z tej ciszy w której żyje , niech to dziecko zacznie mówić tak jak jego rówieśnicy. To jest takie nasze marzenie . Czy pomożecie nam je spełnić ??

Komentarze


 • mamaPrezesaa - awatar

  mamaPrezesaa

  17.12.2018
  17.12.2018

  Powodzenia-jesteś cudowną mamą,jeszcze usłyszysz słowo MAMA♥️

  • Anna Łopatniuk - awatar

   Anna Łopatniuk - Organizator zbiórki

   17.12.2018
   17.12.2018

   Dziękuję pięknie Żyć że Pani Wesołych Świąt 😁

 • Joanna Fluks Yilmaz - awatar

  Joanna Fluks Yilmaz

  29.10.2018
  29.10.2018

  Pozdrowienia dla Piotrusia 🎈

3 531 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Martyna Pukas - awatar
Martyna Pukas
20
AgaS - awatar
AgaS
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Hertman - awatar
Ewa Hertman
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij