Zbiórka Reni potrzebuje waszej pomocy! - miniaturka zdjęcia

Reni potrzebuje waszej pomocy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Reni potrzebuje waszej pomocy! - zdjęcie główne

Reni potrzebuje waszej pomocy!

583 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Świętek - awatar

Kamila Świętek

Organizator zbiórki

Witam z tej strony Reni, wiecie jak to jest kiedy jesteście głodni,macie jedzenie,a jeść nie możecie? Bo ja wiem... bywam głodna,mam jedzenie,ale boję się,że jak je zjem to zaraz je zwrócę i jeszcze będę się przy tym męczyć,więc często nie jadłam, schudłam z 3,5kg na zaledwie 2, miałam badania,usg,rtg,badanie endoskopowe przy którym spałam... okazało się,że mój przełyk się nie zamyka, inaczej mówiąc mam rozszerzony przełyk i brak napięcia zwieracza przłyku,przez co jedzonko zatrzymuje się w gardle,tam się rozkłada i później je zwracam,miałam tak codziennie przez dwa tygodnie,byłam u 4 weterynarzy, pomogli mi i miałam spokój przez jakiś czas,jednak po sterydach siadły mi moje nerki, a badania krwi są bardzo źle, teraz codziennie biorę kroplówki,lekarz powiedział bym poszła do szpitala,ale mame koszty przerosły,były za duże za szpital,więc mam najlepszą opiekę w domu, mama mnie podgrzewa,daje kroplówki,zastrzyki i czuję się lepiej,a nawet jem,ale koszty dalej są,w piątek idę na badania krwi i będziemy dalej myśleć co ze mną robić, nie chcę jeszcze odchodzić,a weterynarz mówi  mamie  by się przygotować na to,a ja się nie zgadzam! Mam ledwo 4lata, chciałam dożyć 20 chociaż! Proszę pomóżcie mi zebrać mi i mojej mamie na dalsze leczenie i leki, ja naprawdę walczę,ale sama nie wygram.
Pozdrawiam serdecznie

Reni jest ze mną od 3 lat, została znaleziona na działkach, następnie osoba która ją dokarmiała zabrała do domu, z powodu braku akceptacji innych kotów szukano jej domu i tak trafiła do mnie. Reni jest dla mnie wszystkim,rok temu musiałam pochować swoją 14 letnią perełkę, mojego psiaka życia, tylko ona mi została, naprawdę chce o nią walczyć, mam zaledwie 19 lat i niezbyt dobre życie osobiste, opiekuję się chorym tatą po udarze,moja mama też nie należy do osób zdrowych, wydałam już bardzo dużo na Reni, te koszty zaczynają mieć wpływ na zaległe wpłaty prywatne. Bardzo proszę was o pomoc. Na badaniu widać,że wyszła nadczyność tarczycy Zdjęcie przectawia badanie rtg z kotrastem,jak przełyk jest rozszerzonyReni podczas początku choroby i ciągłych wymiotów, potrafiła siedzieć w pozycji bólowej cały dzień.opis badania.

Na zdjęciu widać,jak przełyk się rozszerza podczas połykania 

Badania krwi,które pokazują bardzo jak w złym stanie są nerki i cały organizm.

opis badania endoskopowego. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.10.2019
    03.10.2019

    <3

583 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Świętek - awatar

Kamila Świętek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Olaf - awatar
Olaf
50
Daria Socha - awatar
Daria Socha
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Przybulewska - awatar
Monika Przybulewska
20
Sandra Falba - awatar
Sandra Falba
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sławek Krawczuk - awatar
Sławek Krawczuk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Damian Klemiński - awatar
Damian Klemiński
50
Sandra Falba - awatar
Sandra Falba
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij